Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 7. Haftanın içindeyim. Hamileliğini hiç miğde bulantısı yaşamadan geçiren var mı aranızda?

Maşallah çoğunuza az kalmış neredeyse bitirmişsiniz darısı bizlere :KK200:

Ilk kizimda hic olmamisti bnmde.
Allah saglikla tamamina erdirsin.
Belirtilerinde bundan sonra daha cok baslar.

Günaydın kızlar ❤
Bu sabah 8:50'de kızımı kucakladım çok şükür ❤
Darısı tüm bekleyenlere inşallah ❤

aaaayy❤❤❤
Masallah size,gozunuzaydin canim.
Sana bakmaya girdim merak edip bu sayfaya,cok sevindimm :))
Allah mahrum etmesin birbirinizden,saglikla buyutmeyi nasil etsin❤

Kuzular. gebe olanlar ne zamn belrtiniz başladı cok merak ediyorm adete kaç gün kala
Canım benim adet öncesi ağrım olmazdı hiç ve adet olduktan sonra rahmim ağrırdı hep belde ağrı olmazdı...hamile olduğumu öğrendiğim ayda da adet gününden önceki gün rahmim ağrıdı yine dedim adet geliyo demek ki adet günü de ağrıdı ama gelen olmadı bi sonraki günde ağrıdı sonra geçti... adet gecikmesinin 4.günü öğrendim zaten :)

Ahh canim gözün aydın❤ Kızımız geldi sonunda çok şükur. Cok duygulandim valla. Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin kuzum.
Ikinizde iyisinizdir insallah. Öp kokla bizim icinde ❤
İyiyiz şükür kuzum ❤❤❤ darısı sizlere inşallah ❤❤❤ beklediğimize değdi pek tatlı minik cadı ❤❤❤

Günaydııınnn :):) çok sevindim yaaa:21: Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşaallah :KK200: Analı babalı büyütsün yavrunuzu ohhh misss:KK200: bizim yerimize de öp prensesi abla :KK36:ikinizde iyisiniz dimi bi problem yoktur inşaallah:)
Çok şükür kavuştuk gülüm ❤ darısı sizlere inşallah ❤ iyiyiz çok şükür yok bir yaramazlık

Canım benim adet öncesi ağrım olmazdı hiç ve adet olduktan sonra rahmim ağrırdı hep belde ağrı olmazdı...hamile olduğumu öğrendiğim ayda da adet gününden önceki gün rahmim ağrıdı yine dedim adet geliyo demek ki adet günü de ağrıdı ama gelen olmadı bi sonraki günde ağrıdı sonra geçti... adet gecikmesinin 4.günü öğrendim zaten :)
MaşaAllah gülm bnm yani adet gelmeden bi belrtin yoktu öylmi kuzm

X