Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebişimin kesesi 5hafta 2 gun oldum bugunku ultrason ,değerlendirebilen var mı:)

Eklentiler

• DD9B0B6D-753D-49DF-9E27-58615B0C7549.jpeg
    DD9B0B6D-753D-49DF-9E27-58615B0C7549.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 35
Kızlarrr herkese merhaba belki beni öncesinden hatırlayanlar vardır şubatta ve martta üstüste kimyasal gebelik olmuştu. 1.5 ay önce rahmimde perde varmış o alındı dünde adet günümdü olmayınca idrar yaptım hafif çizgi çıktı hemen gittim kan verdim o da 24.33 çıktı aranızda böyle çıkıpta sağlıklı devam eden var mı

Kızlarrr herkese merhaba belki beni öncesinden hatırlayanlar vardır şubatta ve martta üstüste kimyasal gebelik olmuştu. 1.5 ay önce rahmimde perde varmış o alındı dünde adet günümdü olmayınca idrar yaptım hafif çizgi çıktı hemen gittim kan verdim o da 24.33 çıktı aranızda böyle çıkıpta sağlıklı devam eden var mı
Hayırlı olsun :) başlangıç değerine değilde düzenli artıp artmamasına bakılıyor. Sağlıkla büyüsün inşallah

İnşallahhhh düzenli artış olur çarşamba yeniden kan vericem umarım güzel gider her şey.
İnşallah :) şimdiden kontrol için sıra al keseyi görmek için. Hem kan tahlili de yapılır genel durumuna bakılır

X