Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyy balım benim senden bu gece vakti dua almak ne güzel birşey Allah bin kere razı olsn Rabbim evladını eşine ve sana bağşlasnnn kuzmmm İnşaAllahh duan kabul olr dua kapısı açıktır İnşallah :dua:
Allah sendende razı olsun canım .❤️ İnşallah hepiniz yüreği güzel insanlarsınız rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar masip etsin en önemlisi o ❤️

Kuzucuk miadını doldurdu ama gelmeye yanaşmıyor :)) bakalım yarın doktor ne diyecek..
Senin de az kaldı, hayırlısıyla kavuşalım kuzulara inşallah ❤

Canım bol bol hurma ye ahududu çayı iç. Suni almadan kendi sancın gelir inşallah öyle daha kolay olur muş normal doğum yapmak.

Allah sendende razı olsun canım .❤️ İnşallah hepiniz yüreği güzel insanlarsınız rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar masip etsin en önemlisi o ❤️

Canım bol bol hurma ye ahududu çayı iç. Suni almadan kendi sancın gelir inşallah öyle daha kolay olur muş normal doğum yapmak.
Aynen cnm en önemli şey o dediğin gibi

Benim esimde acele etmeye gerek yok dedi, 2 senedir ugrasiyoruz. Cok dil dokmüştum dinlememisti beni. Yas oldu 35.
Sen o kadar bekleme insallah kuzum. Her seyin vakti zamani var derler. Belki de hayirlisi boyle. En dogru zamanda saglikla gelsin minigin❤

Bu arada kafan niye yerinde degil kuzum hayirdir insallah. Modun düşmesin. Anlatmak istersen biz burdayiz.
ah işte eşler.. bir yandan benden panik olup beni daha da germemesi de güzel bir şey ama zaman da akıp gidiyor.. bu ay da mühlet verdim ikimize, regl olursam göndericem doktora.. senin keyfin nasıl bitaneciğim? =)

Abla merhaba nasılsın? Hala dogum yapmamissin bende 40 haftaya kadar dogmasin istiyorum :)) sana bsey sormak istiyorum saka bir yana bugun cok rahatsiz gibiyim karnima bisey batiyor kemiklerim batiyor sirtima batiyor bu normal mi batma var sanci deil bu anladigim kadari ile ne prki biliyor musun yardimfi olurmusun
canımm maşallah senin de 37 hafta olmuş, ne güzel :) son zamanlarda ağrılar olur derler kuzum, sabret.

kızlarım selam.. bu ara kafam pek yerinde değil, burada şimdi anlatamıyorum, çocuk fikri de eskisi kadar kafamı kurcalamıyor bir ümitsizliğe kapıldım belki de. her neyse kimsenin modunu düşürmeyeyim

canım şu an her şey yolunda anladığım kadarıyla, inşallah kalan 1 ayını da güzel geçirirsin bitanem, yine de dikkati elden bırakma =) ben de bu ay böyle geçsin, 10. günümdeyin, nasip bakalım. olmadı adet olunca göndericem kocayı muayeneye. ben de çıkan sonuçlarla doktoruma gidicem.

canım valla ben de anlamadım eşimin mantığını. acele etmeyelim daha yaşımızda ne var diyor ama yakında 31 olacağım çocuk da değilim yani.. bakalım ben de zaten bir yoruldum bu mevzudan kafam çok başka yerlerde. inşallah vakit kaybetmeyiz daha çok tabi..
senin bulantın yokmuş, inşallah yiyip içip keyifle geçirirsin bugünlerini bitanem =)

maşallah sizee kendini de ihmal etme hiç canım aferin sana valla :)

bu sefer niye böyle oldu bitanem? maydanoz kürü mü neden oldu acep? arada geç yumtiklemece oluyor muydu?

ayyy kontrole de gitmişsin nazlı kızımızı bekliyoz bakalım heyecannn :)
Kuzu hayırdır canını ne sıkıyor ::/ inşallah hallolur moralini bozma her ne ise . Bebiş işi de kısmetin yanında uğraşa da bağlı sen eşini dinleme elinizden geleni yapın. Eşime kalsa bizim çocuğumuz olmazdı hemen modları düşüyor heriflerin :) insallah en yakın zamanda hayırla gelir miniğin canım sen iyi ol yeter ki

ah işte eşler.. bir yandan benden panik olup beni daha da germemesi de güzel bir şey ama zaman da akıp gidiyor.. bu ay da mühlet verdim ikimize, regl olursam göndericem doktora.. senin keyfin nasıl bitaneciğim? =)

canımm maşallah senin de 37 hafta olmuş, ne güzel :) son zamanlarda ağrılar olur derler kuzum, sabret.

İnsallah olmazsın :KK66: Ama olursan da gitmen iyi olacak. Tedbirli olmak lazım kuzum. Şu bebişler ne olurdu hemen gelseydi. Daha ikincileri yapacagiz:KK66:

Bizimde bugün görüş günümüzdü :KK66:
Minik kuzum büyümüş teyzesi❤
Allah'ım sana da yasatsın tez zamanda. Hep dua ediyorum.
Korkusuz, guzel bir hamilelik yaşarsin insallah tatlım❤

Abla merhaba nasılsın? Hala dogum yapmamissin bende 40 haftaya kadar dogmasin istiyorum :)) sana bsey sormak istiyorum saka bir yana bugun cok rahatsiz gibiyim karnima bisey batiyor kemiklerim batiyor sirtima batiyor bu normal mi batma var sanci deil bu anladigim kadari ile ne prki biliyor musun yardimfi olurmusun
Canım maşallah zaman nasil gecmis. Sagligin nasil?
Bebiste kocaman olmus demek ki sigamiyor icerde kuzum❤

Kuzu hayırdır canını ne sıkıyor ::/ inşallah hallolur moralini bozma her ne ise . Bebiş işi de kısmetin yanında uğraşa da bağlı sen eşini dinleme elinizden geleni yapın. Eşime kalsa bizim çocuğumuz olmazdı hemen modları düşüyor heriflerin :) insallah en yakın zamanda hayırla gelir miniğin canım sen iyi ol yeter ki

İnsallah olmazsın :KK66: Ama olursan da gitmen iyi olacak. Tedbirli olmak lazım kuzum. Şu bebişler ne olurdu hemen gelseydi. Daha ikincileri yapacagiz:KK66:

Bizimde bugün görüş günümüzdü :KK66:
Minik kuzum büyümüş teyzesi❤
Allah'ım sana da yasatsın tez zamanda. Hep dua ediyorum.
Korkusuz, guzel bir hamilelik yaşarsin insallah tatlım❤
Allah razı olsun kızlarım. size şu an nasıl içten dua ediyorum Allah biliyor.. ufaklıklarınızı çok seviyorum, tıpkı sizi de görmeden sevdiğim gibi. başıma gelenleri de şu an paylaşmaya gönlüm elvermiyor, kendime bile yakıştıramıyorum çünkü. ama bebek mevzu ile alakalı değil..
bakalım inşallah benim minnoşum da annesini çok bekletmez, sağlıkla mutlulukla gelir dünyama.
iyi ki varsınız:KK200:

Allah razı olsun kızlarım. size şu an nasıl içten dua ediyorum Allah biliyor.. ufaklıklarınızı çok seviyorum, tıpkı sizi de görmeden sevdiğim gibi. başıma gelenleri de şu an paylaşmaya gönlüm elvermiyor, kendime bile yakıştıramıyorum çünkü. ama bebek mevzu ile alakalı değil..
bakalım inşallah benim minnoşum da annesini çok bekletmez, sağlıkla mutlulukla gelir dünyama.
Sende cok seviliyorsun canım benim❤ Ne zaman istersen biz burdayız.
Insallah bir gun yüz yüze de görüsecegiz ❤

Ben ovulasyon testi ile takip yaptım, dün en yüksek değeri gördüm, muhtemelen bugün çatlar yunurtam varsa inşallah. Rabbim nasip ederse kız bebek için uğraşıyoruz :KK69: Allah hepimizin kucağını hayırlı evlatlarla doldursun inşallah :dua:
Merhaba canım bebeğini saglıkla büyüt inş kızın oldu sanırım
Hangi günleri değerlendirdin testte
Bir de adet döngün kaç günde bir,kaç gün sürüyor
Kaçıncı gün yum ve çat idi
Amma soru sordum kusura bakma :))
Hemşehrimsin sanırım :KK66:

Sende iyi ki varsın ❤ canım benim. Herşey yoluna girer. Önemli olan sağlık kuzum. Dualarımdasın seviliyorsun

Merhaba canım bebeğini saglıkla büyüt inş kızın oldu sanırım
Hangi günleri değerlendirdin testte
Bir de adet döngün kaç günde bir,kaç gün sürüyor
Kaçıncı gün yum ve çat idi
Amma soru sordum kusura bakma :))
Hemşehrimsin sanırım :KK66:
Sağolasın canım, kızım olacak ama henüz gelmedi yaramaz :)
Döngüm 27 gündü, 13.gün çatlardı yumurta. Ben de 9. ve 11. günleri değerlendirdim.

Canım maşallah zaman nasil gecmis. Sagligin nasil?
Bebiste kocaman olmus demek ki sigamiyor icerde kuzum❤
Dimi bnde anlamadm gecen zamani gercekten cok sukur iyigiz ikimizde sen nasilsin iyimisin bebegin nasil gittin mi kontrole hepinize her zmn dua ediyorum rabbim saglikla kucaklarimizi doldursun yavrularimizla amin:KK200:

Sabretmemek ne mumkun aylarca yillarca bekleyipte sira sende insallah seninfe iyi haberlerini biz dogum yapmadan aliriz insallahhhh❤

Sağolasın canım, kızım olacak ama henüz gelmedi yaramaz :)
Döngüm 27 gündü, 13.gün çatlardı yumurta. Ben de 9. ve 11. günleri değerlendirdim.
Adetin kaç gün sürüyor
Bir de tahmini son ilişkin yani 11.gündeki çatlamadan kaç saat öncesiydi?

X