Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlarım selam.. bu ara kafam pek yerinde değil, burada şimdi anlatamıyorum, çocuk fikri de eskisi kadar kafamı kurcalamıyor bir ümitsizliğe kapıldım belki de. her neyse kimsenin modunu düşürmeyeyim

canım şu an her şey yolunda anladığım kadarıyla, inşallah kalan 1 ayını da güzel geçirirsin bitanem, yine de dikkati elden bırakma =) ben de bu ay böyle geçsin, 10. günümdeyin, nasip bakalım. olmadı adet olunca göndericem kocayı muayeneye. ben de çıkan sonuçlarla doktoruma gidicem.

canım valla ben de anlamadım eşimin mantığını. acele etmeyelim daha yaşımızda ne var diyor ama yakında 31 olacağım çocuk da değilim yani.. bakalım ben de zaten bir yoruldum bu mevzudan kafam çok başka yerlerde. inşallah vakit kaybetmeyiz daha çok tabi..
senin bulantın yokmuş, inşallah yiyip içip keyifle geçirirsin bugünlerini bitanem =)

Kızlar nasılsınız kızım Doğali 40 gün geçti .çok şükür bende kuaföre geldim bakım yaptırmaya uykusuzluk hatsafa da ne yazık ki
maşallah sizee kendini de ihmal etme hiç canım aferin sana valla :)

12 kasim gorunuyr kuzum ama daha yumurtlama akintim bile gelmedi yaa bugun 17. Gun anlamadim bnm iki gun surer seffaf akinti sona catlardi poff
bu sefer niye böyle oldu bitanem? maydanoz kürü mü neden oldu acep? arada geç yumtiklemece oluyor muydu?

Rahatı yerinde herhalde :)) bakalım yarın sabah kontrole gidicez.. nasip..
ayyy kontrole de gitmişsin nazlı kızımızı bekliyoz bakalım heyecannn :)

Benim esimde acele etmeye gerek yok dedi, 2 senedir ugrasiyoruz. Cok dil dokmüştum dinlememisti beni. Yas oldu 35.
Sen o kadar bekleme insallah kuzum. Her seyin vakti zamani var derler. Belki de hayirlisi boyle. En dogru zamanda saglikla gelsin minigin❤

Bu arada kafan niye yerinde degil kuzum hayirdir insallah. Modun düşmesin. Anlatmak istersen biz burdayiz.

Günaydın gülüm ❤ muayene olup eve geldim. Sancım gelene kadar birkaç gün daha beklemek istiyorum. 41 haftada doğmazsa suni sancı verecekler.. nasip..
Hayırlısı olsun abla ya sağlıcakla kolay Doğum olsun inşaallah bebekte bi sıkıntı yoktur inşaallah sıcak duş falan alsan olur mu çok bilgim yok ama sıcak Doğumu kolaylaştırıyor diye biliyorum

Benimde bat 28 Kasım su an adetliyim diğer aya inşallah erkek 4 yaşında oğlum var bi dıs gebelik geçirdim nisan ayında 4 aydır beklentideyim

Bebekte bir sıkıntı görünmüyor ama kendisi içerde sıkılmış olmalı ki gerilip duruyor :)) inşallah sorunsuz gelir meleklerimiz kuzum ❤
Abla merhaba nasılsın? Hala dogum yapmamissin bende 40 haftaya kadar dogmasin istiyorum :)) sana bsey sormak istiyorum saka bir yana bugun cok rahatsiz gibiyim karnima bisey batiyor kemiklerim batiyor sirtima batiyor bu normal mi batma var sanci deil bu anladigim kadari ile ne prki biliyor musun yardimfi olurmusun

Benim de kaburgalarım batıyor vücuduma, gerilmekten dolayı oluyor gülüm. Yandan, arkadan rahatsız edici ama geçecek inşallah.. senin de az kaldı maşallah. İnşallah gönlündeki gibi 40'ı tamamlar da gelir bebiş. Yine de 38'i geçince gelirse korkma, gelişimi çok büyük oranda tamamlanmış oluyor ❤

Normal yani bu batma öyle mi tesekkur ederim ablacim cok saol cok sukur buraya kadar geldik rabbim sag salimnkucaklarimiza da aldirwin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…