Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyy balım benim senden bu gece vakti dua almak ne güzel birşey Allah bin kere razı olsn Rabbim evladını eşine ve sana bağşlasnnn kuzmmm İnşaAllahh duan kabul olr dua kapısı açıktır İnşallah
Allah sendende razı olsun canım . İnşallah hepiniz yüreği güzel insanlarsınız rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar masip etsin en önemlisi o

Kuzucuk miadını doldurdu ama gelmeye yanaşmıyor :)) bakalım yarın doktor ne diyecek..
Senin de az kaldı, hayırlısıyla kavuşalım kuzulara inşallah ❤

Canım bol bol hurma ye ahududu çayı iç. Suni almadan kendi sancın gelir inşallah öyle daha kolay olur muş normal doğum yapmak.

Aynen cnm en önemli şey o dediğin gibi

ah işte eşler.. bir yandan benden panik olup beni daha da germemesi de güzel bir şey ama zaman da akıp gidiyor.. bu ay da mühlet verdim ikimize, regl olursam göndericem doktora.. senin keyfin nasıl bitaneciğim? =)

canımm maşallah senin de 37 hafta olmuş, ne güzel :) son zamanlarda ağrılar olur derler kuzum, sabret.

Kuzu hayırdır canını ne sıkıyor ::/ inşallah hallolur moralini bozma her ne ise . Bebiş işi de kısmetin yanında uğraşa da bağlı sen eşini dinleme elinizden geleni yapın. Eşime kalsa bizim çocuğumuz olmazdı hemen modları düşüyor heriflerin :) insallah en yakın zamanda hayırla gelir miniğin canım sen iyi ol yeter ki

İnsallah olmazsın Ama olursan da gitmen iyi olacak. Tedbirli olmak lazım kuzum. Şu bebişler ne olurdu hemen gelseydi. Daha ikincileri yapacagiz

Bizimde bugün görüş günümüzdü
Minik kuzum büyümüş teyzesi❤
Allah'ım sana da yasatsın tez zamanda. Hep dua ediyorum.
Korkusuz, guzel bir hamilelik yaşarsin insallah tatlım❤

Canım maşallah zaman nasil gecmis. Sagligin nasil?
Bebiste kocaman olmus demek ki sigamiyor icerde kuzum❤

Sabah tekrar yaptım şimdide negatif cıktı kafayı yiyecem
Canim dünku test hemen mi sonuc vermisti ? Insallah bugunku bozuktur.
Istersen bir kan ver netlestir durumu. Iyiye gecikti çunku. Sonuca gore hareket edersin. Hakkinda hayirlisi olsun canim.

Allah razı olsun kızlarım. size şu an nasıl içten dua ediyorum Allah biliyor.. ufaklıklarınızı çok seviyorum, tıpkı sizi de görmeden sevdiğim gibi. başıma gelenleri de şu an paylaşmaya gönlüm elvermiyor, kendime bile yakıştıramıyorum çünkü. ama bebek mevzu ile alakalı değil..
bakalım inşallah benim minnoşum da annesini çok bekletmez, sağlıkla mutlulukla gelir dünyama.
iyi ki varsınız

Sende cok seviliyorsun canım benim❤ Ne zaman istersen biz burdayız.
Insallah bir gun yüz yüze de görüsecegiz ❤

Merhaba canım bebeğini saglıkla büyüt inş kızın oldu sanırım
Hangi günleri değerlendirdin testte
Bir de adet döngün kaç günde bir,kaç gün sürüyor
Kaçıncı gün yum ve çat idi
Amma soru sordum kusura bakma :))
Hemşehrimsin sanırım

Sende iyi ki varsın ❤ canım benim. Herşey yoluna girer. Önemli olan sağlık kuzum. Dualarımdasın seviliyorsun

Sağolasın canım, kızım olacak ama henüz gelmedi yaramaz :)
Döngüm 27 gündü, 13.gün çatlardı yumurta. Ben de 9. ve 11. günleri değerlendirdim.

Canım maşallah zaman nasil gecmis. Sagligin nasil?
Bebiste kocaman olmus demek ki sigamiyor icerde kuzum❤
Dimi bnde anlamadm gecen zamani gercekten cok sukur iyigiz ikimizde sen nasilsin iyimisin bebegin nasil gittin mi kontrole hepinize her zmn dua ediyorum rabbim saglikla kucaklarimizi doldursun yavrularimizla amin

Sabretmemek ne mumkun aylarca yillarca bekleyipte sira sende insallah seninfe iyi haberlerini biz dogum yapmadan aliriz insallahhhh❤

Sağolasın canım, kızım olacak ama henüz gelmedi yaramaz :)
Döngüm 27 gündü, 13.gün çatlardı yumurta. Ben de 9. ve 11. günleri değerlendirdim.
Adetin kaç gün sürüyor
Bir de tahmini son ilişkin yani 11.gündeki çatlamadan kaç saat öncesiydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…