Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya yerim ablamsın :KK200: Ben o zaman birşey diyemicem ama lütfen hep iyi düşünmeye çalışın. Kendinize karşı hep pozitif olun. Bende her kırmızı gördügümde agla üzül kendini yıprat modundayım. 1gün sonra yeni deyenimler araştırmalara giriyorum. Umarım en kısa zamanda karşılıgını alırsınız çabalarınızın :KK200:
Amin canım inşallah Allahım senin de gönlüne göre versin tez zamanda gebe kalırsın inşallah :anneadayı::KK200:

Bende de hazımsızlık oluyor canim. Bulantıdan iyidir ama :KK66:
Randevum Çarsamba günü.
Sen beni boşver de bu bebiş ne zaman geliyor. Maşallah 40. haftan doluyor. Pek sevdi yerini cimcime❤
Saglikla kucagina al insallah kuzum.
Yarın günü doluyor ama bilmiyorum ne zaman gelmeye niyetli :) hazımsızlığın ilacı gaviscon bitanem, aklında bulunsun ❤

Adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor kızlar ,sırtım ağrıyor birde ne zaman geçecek bu Ağrılar:KK76::63:

Evet kuzum 8 gun önceden öğrendim son adet tarihi 29 eylüldü , sen ne zaman öğrendin
Normal o zaman canım bende 15 eylüldü 15 ekimde falan hep adet sancısı çektim adet olacağım sanmıştım ama olmadım sonra hamile olduğumu öğrendim yani sancı oluyor sonra geçiyor

Iyi yaptın canım denemekte fayda var aslinda. Aklinda kalmamis olur.
Gelsin artik kuzucuğun. Sabirsizlikla bekliyorum❤
Ahh kürlerle olacagini bilsem hepsini denerdim. 2 kere tüp bebek tedavisi bizi maddi anlamda zorladı. Yavrum için feda olsun tabi. Dogmadan paralari harcatti. Dogunca bilmem artik neler yaptiracak :KK66:
Cnm Allah razi olsn gonulden bekledigini o kdr iyi biliyrm ki canimsinn..zorlamazmi kuzum yaa az degill Rabbim yuzunuzu bu sefer guldursun insallah hep aklimda ve dualarimda olanlardansin kuzucummm dedigin gibu saglikla gelsinde feda olsun kuzucugaa

Bende bu ay süt buhar deniyorum hatta sizin gibi bende şuan buhar üzerindeyim. Benim gibi deneyen varmı diye saatlerdir arıyorum ve sizi buldum. Rabbim en yakın zamanda cümlemize hayırlı evlat nasip etsin
Cnm merhaba yeni gordum kur insallah ise yarar ben yumurtlama gunumu kestireemiyrm ovu var elimin altinda ama ypmaya bir turlu firsat bulamadim tahmini yaptim gectm..sen biliyormusun gununu ona gore mi yaptin ve kac gun uyguladinn..duana en icten amin insallah

Adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor kızlar ,sırtım ağrıyor birde ne zaman geçecek bu Ağrılar:KK76::63:
Cnm senn 8 gün önceden yaptn ya tesri neyden şüpelinip yaptn ve ne zamn yumurtladn kuzm döngğn neydi belirtin

Cnm merhaba yeni gordum kur insallah ise yarar ben yumurtlama gunumu kestireemiyrm ovu var elimin altinda ama ypmaya bir turlu firsat bulamadim tahmini yaptim gectm..sen biliyormusun gununu ona gore mi yaptin ve kac gun uyguladinn..duana en icten amin insallah
Hayır canım bende bilmiyorum kafama göre yaptım gün hiç hesaplamadım da ovu yapmadım da. 5 gün yaptım adet bitince başladım günde 2 defa yada 3 defa yaptım. Dün son du bıraktım artık beklemeye geçiyorum

X