Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A AsyaaAyazz Canım bu haftalarda ozellikle ayrintili ultrason zamanlarinda genelde gorulebiliyor plesantada bu durum.
Benim de 2 kizda da vardi.Ikisinde de kanama olmadi.
Olabilir diye ayni sekilde iliski yasagi dinlenme vb seyler soyledi doktorum.Ilkinde mumkundu hatta ama 2.de buyuk kizimi kucagima aldigim bile oluyordu dusun.
Sen yine de dikkat et ama buyuk ihtimalle toparlar cikar yukari.Cikmasada sana en kotu ihtimalleri soylemis o sekilde devam edip gebeligini tamamlayanda cok insan var.
Hamilelik boyle her donem baska bisy duyabiliyorsun :) insan cok rahat edecek saniyor ama nerdee :)
Progestana güveniyorum ben de. İnşallah sağ saglim tamamlarız süreci. Çıkabilir de demedi. En kötü ihtimalleri söyledi. Her şey Allah'tan şöyle 1 ay daha geçse en azından Allah korusun ciddi bir şey olsa yaşatmak daha kolay olur. Stres yapmamaya çalışıyorum

Progestana güveniyorum ben de. İnşallah sağ saglim tamamlarız süreci. Çıkabilir de demedi. En kötü ihtimalleri söyledi. Her şey Allah'tan şöyle 1 ay daha geçse en azından Allah korusun ciddi bir şey olsa yaşatmak daha kolay olur. Stres yapmamaya çalışıyorum
Canim benim de plesanta asagidaydi ayrintili ultrasonda. Ama doktor hic oyle kotu seyler soylememisti. Yani yukarı cikar o. Dinlenmeye bak sen. Progestan da iyi gelir. Sen ne kadar olumlu olursan hamilelik de o kadar guzel ilerliyor. Insaallah sonuna kadar saglikla ilerler hamileligin ❤

Evde bir test vardı onuda yaptım böyle cıktı canım ya
İdrarı çok koymuşsun sanırım bundada görünüyor inşallah vardır emin olmak için bi kaç gün sonra tekrar yap cnm

İnşallah. Görümcemde de aynı sıkıntı olmuş 6 aylık doğmuş. Maaşallah benden uzun ve iri. 19 yıl önce bir de yogun bakımda bile kalmamış
Benim duyduğuma göre plesenta aşağıda olunca normal doğum olmuyor. Dinlen gerneşme hareketleri yapma cnm başka bi dr daha git olmadı canım

İyi akşamlar hanımlar ben yine yazıyorum buraya:KK43: geçen ay klomen kullandım bu ay da adetim 1 hafta fln gecikti sonra 15 Ekim’de adet oldum normal şekilde 3 gün sürdü ardından kahverengi akıntı gelmeye başladı ve hala devam ediyor bugünde dahil neden olabilir acaba kist fln mı ? Hamile olma ihtimalim var mı sizce

Test yap cnm üzerine görme olabilir çatlatma iğnesi yapılmışmıydı dr yumurta çatlamış mı diye bakmışmıydı geçen ay

Bugün gittim o çıkıntı yoktu. Ödem olabilir kız ise demişti ya öyle oldu galiba tam gostermedi ama çıkıntı da yoktu %80 Kız dedi. Bir de eşi aşağıdaymış. Kanama yapabilir dedi. Ilişki yasak iş yapma dedi progestan verdi. Kanama olduğu an hemen gel dedi. Bu aşamada da doğarsa yaşatmak zor dedi :KK43: kanamam olmadı hiç. Kanama alanı da yoktu. Koparsa da bebek beslenemez olur dedi. Canım sıkıldı bayağı. 2 haftada bir gel kontrol altında olman lazım dedi. Erken doğum olması da çok yüksek dedi 30.-31. Haftada olabilirmiş doğum. Öyle olsa da şükür ederim. Şuan için çok erken ve korku oldu. 2 hafta sonra tekrar gidecem bakalım. Bir de hareketli artık kıpır kıpır. O da zarar vermez herhalde. O üzüntü ve şaşkınlıktan bir şey soramadım. Progestan inşallah çok faydalı olur
Canim cok gecmis olsun. Guzelce dinlen. Rabbim saglikli dogum nasip ettin insallah.

Canim benim de plesanta asagidaydi ayrintili ultrasonda. Ama doktor hic oyle kotu seyler soylememisti. Yani yukarı cikar o. Dinlenmeye bak sen. Progestan da iyi gelir. Sen ne kadar olumlu olursan hamilelik de o kadar guzel ilerliyor. Insaallah sonuna kadar saglikla ilerler hamileligin ❤
Inşallah canım benim :KK200:

İdrarı çok koymuşsun sanırım bundada görünüyor inşallah vardır emin olmak için bi kaç gün sonra tekrar yap cnm

Benim duyduğuma göre plesenta aşağıda olunca normal doğum olmuyor. Dinlen gerneşme hareketleri yapma cnm başka bi dr daha git olmadı canım
Bir iki doktor ismi duydum iyi olan olmazsa oraya gidecem bakalım

Test yap cnm üzerine görme olabilir çatlatma iğnesi yapılmışmıydı dr yumurta çatlamış mı diye bakmışmıydı geçen ay

Kuzum ne yapsın bu garip, yine bir randevu gününü bekliyor.
Sen nasılsın? Kürlere başladın mı?
Oy canim benm yaa.. randevusunu 4 gozle bekleyen guzel anne bu sefer hersey guzel olucak insallahhh sen anin tadini cikarmaya bak olurmuu..
Asil ben garip :) dun maydonoz sut buharina basladm yavrm ama gec kaldim sanki yum gunune denk gelmesin diye bugunde yapip birakicam 2 gun yapms oluyrm.. suan hatta buharin ustundeym yaniyrm :))) ck kararsizim 3 gun mu yapsam acaba diye ama ne bilim yaa birakaym ben ne olur ne olmaz gecen ay 16. Gun yumrtlamisim bugun 15. Gun

X