Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kizlar benim regli biteli 5 gun oldu fakat bugun kahverengi akinti ve pembe renkte azar azar kan geliyor acaba bilgisi olan varmi Boyle bir durumla karsilasan varmi

Arkadaşlar günüme var ama erken gebelik testi yaptım silik çizgi var ama benmi yanlış görüyorum anlamadım
Günüm daha 4 ekimde
Seni yanıltmak istemem ama bence çok erken test için canım bide bu erken gebelik testlerine güvenmiyorum ben hamile kalmadan önce 2 sefer yaptım ikisindede yanlış sonuç verdi adet oldum biraz daha bekle inşallah gelmiştir meleğin

Seni yanıltmak istemem ama bence çok erken test için canım bide bu erken gebelik testlerine güvenmiyorum ben hamile kalmadan önce 2 sefer yaptım ikisindede yanlış sonuç verdi adet oldum biraz daha bekle inşallah gelmiştir meleğin

İnş cnm zaten yapmıycam adet tarihine kadar

Evde bir test vardı onuda yaptım böyle cıktı canım ya

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 47
İnşallah canım zamanında gelsin bebişler ❤️

Çok sevindim canım senin için ❤️

Canım yukarıya çıkabiliyormuş daha sonra plesenta stres yapma. İnşallah zamanında gelir bebiş
İnşallah. Görümcemde de aynı sıkıntı olmuş 6 aylık doğmuş. Maaşallah benden uzun ve iri. 19 yıl önce bir de yogun bakımda bile kalmamış

Canım geçmiş olsun. Senin yapman gereken tamamen dinlenerek geçirmek ve stresten uzak durmak. Hiç canını sıkma bak beni geçen hafta ameliyata alacaklardı kanamam vardı açılmam varmış. Ama çok şükür şimdi dinlenerek toparlandım
Bide bu durumlarda tek doktora bağlı kalma başka doktora da git bakalım ne diyecek. Yolun yarısı bitti bile kalan da su gibi geçer inşallah
İnşallah hayırlısıyla atlarız bu süreci

İyi akşamlar hanımlar ben yine yazıyorum buraya:KK43: geçen ay klomen kullandım bu ay da adetim 1 hafta fln gecikti sonra 15 Ekim’de adet oldum normal şekilde 3 gün sürdü ardından kahverengi akıntı gelmeye başladı ve hala devam ediyor bugünde dahil neden olabilir acaba kist fln mı ? Hamile olma ihtimalim var mı sizce

A AsyaaAyazz Canım bu haftalarda ozellikle ayrintili ultrason zamanlarinda genelde gorulebiliyor plesantada bu durum.
Benim de 2 kizda da vardi.Ikisinde de kanama olmadi.
Olabilir diye ayni sekilde iliski yasagi dinlenme vb seyler soyledi doktorum.Ilkinde mumkundu hatta ama 2.de buyuk kizimi kucagima aldigim bile oluyordu dusun.
Sen yine de dikkat et ama buyuk ihtimalle toparlar cikar yukari.Cikmasada sana en kotu ihtimalleri soylemis o sekilde devam edip gebeligini tamamlayanda cok insan var.
Hamilelik boyle her donem baska bisy duyabiliyorsun :) insan cok rahat edecek saniyor ama nerdee :)

İyi akşamlar hanımlar ben yine yazıyorum buraya:KK43: geçen ay klomen kullandım bu ay da adetim 1 hafta fln gecikti sonra 15 Ekim’de adet oldum normal şekilde 3 gün sürdü ardından kahverengi akıntı gelmeye başladı ve hala devam ediyor bugünde dahil neden olabilir acaba kist fln mı ? Hamile olma ihtimalim var mı sizce
Test yap bence. Eğer gebelik yoksa kadın doğuma git canım. Arada regl dengesi bozulabiliyor mevsim geçişleri,stres vs etkileniyoruz. Tabi inşallah gebeliktendir

X