Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stre hormonlarimizi cidd derecede etkiliyormuş canim. Benim dr kendini hic uzme ve strese sokma yoksa hormonlarin yavaş ćalişir ve bebege gerekli derecede olmazsa hamile kalman zorlaşir dedi.
Aynen benim dr da öyle dedi.Gebelikten hariç benim ailevi sorunlarım var hemde büyük sorunlar stres almış başını gidiyor yani Rabbim hayra yorumlasin

Bende koldan yapiyorum ama catliyor canim. Bünyeye gore değişiklik olabilir ama kol yada gobek fark etmez. Igneden sonra adet oldn mu
Ondan sonra adet oldum tam günümde Ama çok kısa sürdü 2ci gün bitti 3.cu gün kahverengiydi.Dr gittim zaten femara ilaç verdi bakalim aşılama istedim yok erken dedi bu ayda bekliyelim dedi.

Vay arkadas ya ben beklerken ust komsum az once test yapmis hamile ve 4.ye hemde hic istemiyor. Allahin mutlaka bi bildigi vardir ama boyle zamanlarda baskalarinin sevincinede ortak olamiyosun moralim sifir oldu ya
Allahim en dogru zamanda da sana nasip etsin insallaaahh.. bende haberlerde su birakilan bebeklere sinir oluyorum hep beni buluyo o haberlerde dun izledim park halindaki arabanim tekerinin ucuna koymuslar şoför arabayi çalıştırıp geriye taksa aninda bebek olecek. Neyseki aglamasindan duymuslarda kurtarmislar yavruyu 11 saattirde acmis 3 gunluk sabii yaa

Yerlşme sirasinda bas donmesi oluyor demişsin ya. Dün 1-2 dk bi bas donmem oldu ama o kadar. Tamda yerlşme zamanlarım eger döllendiyse tabi. Yerlsme sirasinda hangi belirtiler olur biliyor musun
Baş dönmesi yumurta çatladıktan sonra yerleşme olurken ve devamındaki kan basıncının artmasıyla oluşuyor evet . Herkeste farklılık göstermekle birlikte kabızlık , kasıklarda batma , şişkinlik en önemlisi göğüs hassasiyeti sık idrara çıkma gibi belirtiler en sık rastlananların. Bende hiçbiri oluşmadı ama

Benim regl yeni bitti klomende bu aksam bitti ama bende agri basladi kasiklarimda cok agri var akinti var bilemedimki kotu biraeymi yoksa bu surecte normalmi

Laboquick marka ovulasyon testi siparişi verdim yarın öbür gün gelir ama asıl sıkıntı tam olarak hangi gün başlamalıyım testi yapmaya?
2 günde bir yap reglin bittikten sonra koyulaşmaya başlayınca günlük yaparsın . Tam net çizgileri yakalayınca da günlük 2 tane yaparsın ben o şekilde kontrollü gittim

Amin Allah razi olsun bende gordum o haberi gozlerim doldu hayat iste kimi ister kimide basindan atar ölsün diye. Allah herseyin hayirlisini nasip etsin

Vay arkadas ya ben beklerken ust komsum az once test yapmis hamile ve 4.ye hemde hic istemiyor. Allahin mutlaka bi bildigi vardir ama boyle zamanlarda baskalarinin sevincinede ortak olamiyosun moralim sifir oldu ya
Kimisi arar bulamaz .. Kimisi de ... Vardır bir hikmet ne diyelim ..

Benim regl yeni bitti klomende bu aksam bitti ama bende agri basladi kasiklarimda cok agri var akinti var bilemedimki kotu biraeymi yoksa bu surecte normalmi
Kasik ağrısı normal yumurtalar büyüyor ondan oluyor bende kullandım bu ay doktora gittim sol tarafında çok ağrı vardı solda iki yumurta büyümüş dedi.

Aynen benim dr da öyle dedi.Gebelikten hariç benim ailevi sorunlarım var hemde büyük sorunlar stres almış başını gidiyor yani Rabbim hayra yorumlasin
Evet etkiliyordur canim. Elbette sorunlarin vardir ama elinden geldigince minimum duzeye indir stresini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…