Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vay arkadas ya ben beklerken ust komsum az once test yapmis hamile ve 4.ye hemde hic istemiyor. Allahin mutlaka bi bildigi vardir ama boyle zamanlarda baskalarinin sevincinede ortak olamiyosun moralim sifir oldu ya
Uzulme canim benim esimin kuzenleri ikisi hamile, baska bir kuzeninin esi de hamile, bize de allah nasip eder insallah

Üzülme canım herkes nasibini yaşar ben iki yıldır uğraşıyorum eltim evlendi diğer ay hamile kaldı hiç moralim bozulmadı ondan çok heyecanlıyım doğmasi için. Inşallah sanada nasip olur.
Tabiki bende sevindim hemen yanina gittim sagolsun ilk bana soylemis zaten ikimizde heyecan yaptik biraz oturduk falan ama iste insan bazen kendine engel olamiyor ya bide ben bu ara cok duygusalim

Sogan suyunn faydası çok canim. Bende uygulamistım. Iltihap var ise sokturuyor mutlaka. Ve adetin agrili oluyorsa hic hissetmiyorsn. Ben regl oldugum günlerde hic anlamadim sadece kanamam vardi. Ufak bi sişliğim bile yoktu
Kaç aydır ha bu ay ha bu ay hamile olacam doye ümit ediyordum psikojimi bozdum

Vay arkadas ya ben beklerken ust komsum az once test yapmis hamile ve 4.ye hemde hic istemiyor. Allahin mutlaka bi bildigi vardir ama boyle zamanlarda baskalarinin sevincinede ortak olamiyosun moralim sifir oldu ya
Allah isteyenlere de versin ne diyeyim. Bizimde siramız gelecek.

Aynen öyle düşünüyorum çünkü okuduğum birkaç yazıda kimisinin adet bitimi yumurtladığı yazıyordu. Riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum
Benim yumurtalarım gayet güzel büyüyor ve gelişiyor geçen ay 2 tane vardı 22 ml olmuştu dedi çatlatma iğnesi ovitrella verdi koldan vurdurdum ama yumurta çatlamadı yani gebelik yine olmadi.Acaba koldan vurdurdugum için olabilir mi

Kaç aydır ha bu ay ha bu ay hamile olacam doye ümit ediyordum psikojimi bozdum
Stre hormonlarimizi cidd derecede etkiliyormuş canim. Benim dr kendini hic uzme ve strese sokma yoksa hormonlarin yavaş ćalişir ve bebege gerekli derecede olmazsa hamile kalman zorlaşir dedi.

Benim yumurtalarım gayet güzel büyüyor ve gelişiyor geçen ay 2 tane vardı 22 ml olmuştu dedi çatlatma iğnesi ovitrella verdi koldan vurdurdum ama yumurta çatlamadı yani gebelik yine olmadi.Acaba koldan vurdurdugum için olabilir mi
Hayır canım alakası yok diye biliyorum bacaktan vuranda var canım

Koldan da vurulduğunu duydum ben de bugün yaptım göbekten yaptım bende doktorun dediği gibi yaptım

Bende koldan yapiyorum ama catliyor canim. Bünyeye gore değişiklik olabilir ama kol yada gobek fark etmez. Igneden sonra adet oldn mu

X