Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar kızlar. Geçen yıl bu konu ilk açıldığında sayfaya ilk gelenlerdendim belki hatırlayanlarınız olur :) İnanılmaz mesaj var hepsini okuyamadım tabii ama gördüğüm kadarıyla geçen yıl anne olmak isteyenlerin çoğu hamile kalmış hatta bazıları doğum bile yapmış ne güzel. Ben tüm anneleri ve anne adaylarını tebrik etmek istedim :) Ben ne yazık ki halen bekleyenlerdenim nasip ne zaman bilmiyorum artık hayırlısı neyse o olsun diyorum.

Hayirlisi ile seninde zamanın gelecek canim sabırla bekle gercekten grupta cogu kisi suan hamile olmayanlarin sayisi cok az onlarinda zamani yaklasti dualarimiz sizlerle insallah bu yil bitmeden herkesin hamişlik haberini aliriz

Ben dogum yaptim dun:) sizlere de bol.bol dua ettim. Insaallah sizlere de rabbim en yakin zamanda nasip edecektir ❤
Hayırlı olsun canım benim ❤❤❤ Rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤ minik kuzu 9 gün erken gelmiş :) bakalım bizimki ne zaman teşrif edecek :) günler geçmiyor derken gelivermiş oğluşum, bekletmemiş annesini daha fazla kokladın mı doya doya ❤❤❤

Hoş geldin tekrar canim. Çok güzel bir bağ kurduk aramizda. Hep güzel haberler aldık. Insallah en yakin zamanda senden de alalim canim.

Hayirlisi ile seninde zamanın gelecek canim sabırla bekle gercekten grupta cogu kisi suan hamile olmayanlarin sayisi cok az onlarinda zamani yaklasti dualarimiz sizlerle insallah bu yil bitmeden herkesin hamişlik haberini aliriz
Aminnnnnnnnn buranın bi eski üyesi olarak dua beklyormmm

Insallah olur kuzum ama olmazsada umarm geliriz aklina kuzumm :) ben oyumu kullandm kavgasiz gurultusuz halledersiniz insallah isim konusunu :)))) isiniz zor :)

Kızlar ya gece mide ağrısından uyuyamadım soluğu acilde aldım sadece mide koruyucu verdiler. Ne zaman grçti sizin bulantılarınız falan. Bulantı yine iyi ağrı çok fena

Aşılama bilgilerim. 12. Gün 30.1 cikti. 14.GÜN 71.3 CIKTI. BUGUN 16.gün 228 . 21.gün dayanamdım baktırdım 998 cikti. NEDIR SIZCE DURUMMMMMM ???? Haftaya kese ve kalp için gel dedi doktor. Hıç açıklamada yapmadı, kendim pimpirikliğimden hep kan vermeye gidiyorum. Yorum yapandan Allah razı olsun.

Bugün doğum iznine ayrıldım. 32+5 günlüğüz 1700 dedi kilosu için .2 hafta önce 1650 demişti bende nasıl olur 50 gr mi almış yani 2 haftada dedim. 2 hafta önceki ölçümüm yanlış olmuştur diyip geçiştirdi dr . Zaten o haftada o kadar kiloda olmaz iri bi bebek bebeğin derdim dedi.. kafam allak bullak oldu şimdiki kilosu normal olabilir ama o zmn nasıl yanlış ölçer anlamış değilim.. hamiş olan arkadaşlar sizin bebekleriniz kaç kilo bu haftalarda

Canim hamilesin baska ne denir ki saglikla kucagina al insallah. Baska kan verme artik. Fazla strese sokmussun kendini. Bebise zararli unutma

Son 10 gün gülüm ❤ bakalım ne kadar bekleyecek :) eli kulağında artık... Sen nasılsın? İnşallah her şey yolundadır ❤
Ben bile burda heyecanlandim canim. Vakti zamaninda saglikla gelsin insallah❤
Bende doktora gitmek icin gun sayiyorum kuzum son 3. Catladim valla meraktan.

Canim hamilesin baska ne denir ki saglikla kucagina al insallah. Baska kan verme artik. Fazla strese sokmussun kendini. Bebise zararli unutma
Doktorlar sadece kan vermek icin yardimci oldular devlette. Eve gelince 20:00 da cikiyor int bakiyom sonuca. Bida vereyim dedim randevu alamadim simdi. Ozeldeki doktorum sadece haftaya gel kese ve kalbe bakalim dedi

Doktorlar sadece kan vermek icin yardimci oldular devlette. Eve gelince 20:00 da cikiyor int bakiyom sonuca. Bida vereyim dedim randevu alamadim simdi. Ozeldeki doktorum sadece haftaya gel kese ve kalbe bakalim dedi
Canim 2 kere kan verip yükseliyor mu diye baktirman yeterliydi zaten. Bende tüp bebek tedavisiyle hamile kaldim. 2 defa bakildi. 2 hafta sonraya da randevu verildi. Kac haftalık oldu şu an canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…