Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi insallah canim:dua:
Canım benimde herzaman olmuyo ilk zamanlarda yoktu şimdide ara ara biley yoktur rahat ol. Bende gece uyanıyom dr a mı gitsem kalp atışı dinlemeye psikopata bağladık.
Bulantıların başladımı benim 7. Hafta başladı aşırı şiddetli değil yinede ama etkiliyo özellikle sabahları bide hep midem kazınıyo

Canım benimde herzaman olmuyo ilk zamanlarda yoktu şimdide ara ara biley yoktur rahat ol. Bende gece uyanıyom dr a mı gitsem kalp atışı dinlemeye psikopata bağladık.
Bulantıların başladımı benim 7. Hafta başladı aşırı şiddetli değil yinede ama etkiliyo özellikle sabahları bide hep midem kazınıyo
Eşim agrim olsun diye dua ediyor o da delirdi.
Hic bulantim olmadi canim. Olsa mutlu olurum tabi :KK66:
Hergun sabah 5-6 gibi uyaniyorum. Açlıktan midem kaziniyor benimde. Uykuya zor geciyorum.
Ben daha pazartesi gidecegim. Valla yıllar var sanki.
Sen duydun çok şukur darisi bana da olsun.

Eşim agrim olsun diye dua ediyor o da delirdi.
Hic bulantim olmadi canim. Olsa mutlu olurum tabi :KK66:
Hergun sabah 5-6 gibi uyaniyorum. Açlıktan midem kaziniyor benimde. Uykuya zor geciyorum.
Ben daha pazartesi gidecegim. Valla yıllar var sanki.
Sen duydun çok şukur darisi bana da olsun.
Amin canım duycan sende inşallah dua et miden bulanmasın kız çok kötü oluyo insan hasta gibi başlarda benimde bulanmıyodu ama şimdi geçse diye bakıyom iş olmasa evde yatınca rahatta ama çalışınca zor.

Amin canım duycan sende inşallah dua et miden bulanmasın kız çok kötü oluyo insan hasta gibi başlarda benimde bulanmıyodu ama şimdi geçse diye bakıyom iş olmasa evde yatınca rahatta ama çalışınca zor.
Senin bir de ikiz masallah. Daha cok belirtiler vardir. Çok sanşlisin gercekten canim. Çifte mutluluk:KK66: Bakalim bize de bir sürpriz olacak mi.

Canim kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman git tabiki. Doktora gidip gelmeler bile bazen insani etkiliyor. Beklenti icerisinde oluyorsun surekki.
Her seyin hayirlisi canim benim.
Ahh şu kafaya takmama olayini bir halledebilsek. Gerisi çorap sökügu gibi gelecek.
Aynen oyle tatlm kasim yada aralik insallah Rabbim dogru yoldan gotursun bizim icin hayirli hangisiyse..

U Umithepvar kuzummm özlemişim senii :) iyi olmana sevindim. Bi yandan az kaldı diyorum bi yandan günler geçmiyor gibi :) darısı sana canım benim gönlünden geçen tüm güzellikler olsun inşallah
Cansinnn sizde ozleniyorsunuzz kuzummm yeriniz ck farklii..amin cnm bnm ben ve bnm gibi bekleyen tum arkadaslara insallah..dogumda aklina gelirsek bi dua isteriz :) ihtiyacimiz var dualara kuzumm..mahir ismi ck guzell esin galip gelsinn :) bn oyumu eniste beyden yana kullaniyrm :)

Cansinnn sizde ozleniyorsunuzz kuzummm yeriniz ck farklii..amin cnm bnm ben ve bnm gibi bekleyen tum arkadaslara insallah..dogumda aklina gelirsek bi dua isteriz :) ihtiyacimiz var dualara kuzumm..mahir ismi ck guzell esin galip gelsinn :) bn oyumu eniste beyden yana kullaniyrm :)
Canımsın yaa Aminn dualarımdasınız inşallah o anda da aklıma gelir :) tabi o zamana kadar güzel haberini almış olmayı isterim kuzummm
İsim konusu kafa karıştırıcı canım ya yaşayınca göreceksin inşallah tamam bu olsun diyemiyor insan :) hele de çok fazla yorum yapan olunca :)

Ben dogum yaptim dun:) sizlere de bol.bol dua ettim. Insaallah sizlere de rabbim en yakin zamanda nasip edecektir ❤

Ben geçen seneden hatırlıyorum senin nickini ya şimdi aylar sonra bi bakayım dedim mesajını görünce sevindim :) sağlıkla büyüt bebeğini inşallah canm. Ben bebek olmadıkça iyice kötü hissettiğim için aylardır bakmıyorum buraya yine dayanamadım geldim. Tekrardan hayırlı olsun bebişinn

X