Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dun sabahki de mi silikti. Sadece aksam biraz koyuydu yani ? Ama ayni renkte oldugu zaman yumurtlama oluyor. Bir de vosvos demis yukarda. Yumurtlaman bugunlerde olmasi gerekiyor. Ve degisedebiliyor. Senin ekte gönderdiğin ya catladiktan sonra siliklestigi anlamina gelir ya da bu sekilde koyu olup bi sonraki testinde daha koyu olup yumirtlama gerceklesiyor olmasi gerekiyor.

İnş catlamıştır nasip artık caba bizden şifa Al
Testleri yan yana koyup fotoğrafını çekersen daha net anlaşılır ne zamn pik yaptığı cnm

Bu bugünkü cnm
Dünkü silikti
Birgün önceki bugünkü gibi çıkmıştı

Eklentiler

• 5749E65A-C6EC-40E9-B52A-B0170FEFE94A.jpeg
    5749E65A-C6EC-40E9-B52A-B0170FEFE94A.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 27
Bu bugünkü cnm
Dünkü silikti
Birgün önceki bugünkü gibi çıkmıştı
Arada o silik çıkan da sıvı miktarına bağlı olabilir. Dediğim gibi sabah ikinci idrar ve öncesinde çay, su içmeden veya en az miktarda içmek şartıyla yapmak gerekir. Bu teste bakılırsa henüz pik olmamış. T çizgisi en az C kadar veya daha koyu olmalı. Bunu takip eden 12-24 saat içinde yumurta çatlar. O günleri değerlendirmek önemli

merhabalar müstakbel anneler ve anne adayları :KK66: çarşamba günü ayrıntılı ultrason vardı..şu an herşey normal herhangi bi sıkıntı çıkmadı ... bizim kız sanırım ikimizede benziyor :KK66: çok şükür ki böyle devam etmesi tek temennim ama vakit yaklaştıkça insan tırsıyooo :oops: Rabbim isteyen herkese nasip etsin ...

merhabalar müstakbel anneler ve anne adayları :KK66: çarşamba günü ayrıntılı ultrason vardı..şu an herşey normal herhangi bi sıkıntı çıkmadı ... bizim kız sanırım ikimizede benziyor :KK66: çok şükür ki böyle devam etmesi tek temennim ama vakit yaklaştıkça insan tırsıyooo :oops: Rabbim isteyen herkese nasip etsin ...
Ohh maşallah maşallah çok sevindim adına canım :) sağlıkla zamanında gelsin inşaallah :KK200:Doğum bi şekilde gelip geçecek kolay olur inşaallah:):)

Neolur yardım edin
Üsteki dün gece yaptığım altaki sabah ikinci idrardan sonra yaptığım anlamadım gitti şindi bu testler neanlam taşıyo

Eklentiler

• 97D6F25E-147F-43E3-B169-5EC4CB627F75.jpeg
    97D6F25E-147F-43E3-B169-5EC4CB627F75.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 43
Hepinize merhaba canlarim:KK54:
Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Çokta özledim sizi.
biumutsa biumutsa plojovic plojovic ve etiketleyemedigim güzel anneler,:anne: süt kuzularinizi saglikla büyütün insallah. Allah hep iyi gunlerini gostersin size.:KK200:

VosVos35 VosVos35 sezson sezson SEVDAM07 SEVDAM07 Birumuttur yasamak Birumuttur yasamak N nalyecetemtahin ve diger hamişlerim nasilsiniz? Bebisler icin geri sayimlar baslamistir. Saglikla gelsinler insallah.:KK200:

U Umithepvar whiterabbit88 whiterabbit88 kuzularim nasilsiniz guzel haberler verin bana hadi:KK39: cok ozledim sizi.

Geleyim kendi durumuma :KK66:
Eylül de tekrar tüp bebek tedavisine başladik. 26 Eylül de transferim oldu. Cumartesi test yaptirdik. Veeee hamileyim:dua:
Iyi bir haber almadan yazmak istemedim size. Insallah bu sefer saglikla kucagima alirim.:dua::anne:

Yeni hamilelerimiz varsa onlari da tebrik ediyorum. Saglikla gelsin yavrularimiz. :KK200:

Hepinize merhaba canlarim:KK54:
Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Çokta özledim sizi.
biumutsa biumutsa plojovic plojovic ve etiketleyemedigim güzel anneler,:anne: süt kuzularinizi saglikla büyütün insallah. Allah hep iyi gunlerini gostersin size.:KK200:

VosVos35 VosVos35 sezson sezson SEVDAM07 SEVDAM07 Birumuttur yasamak Birumuttur yasamak N nalyecetemtahin ve diger hamişlerim nasilsiniz? Bebisler icin geri sayimlar baslamistir. Saglikla gelsinler insallah.:KK200:

U Umithepvar whiterabbit88 whiterabbit88 kuzularim nasilsiniz guzel haberler verin bana hadi:KK39: cok ozledim sizi.

Geleyim kendi durumuma :KK66:
Eylül de tekrar tüp bebek tedavisine başladik. 26 Eylül de transferim oldu. Cumartesi test yaptirdik. Veeee hamileyim:dua:
Iyi bir haber almadan yazmak istemedim size. Insallah bu sefer saglikla kucagima alirim.:dua::anne:

Yeni hamilelerimiz varsa onlari da tebrik ediyorum. Saglikla gelsin yavrularimiz. :KK200:
İnşaallah bu sefer sağlıcakla kucağına alırsın canım benim çok sevindim gözün aydın :KK200:

X