Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar normalde yumurtlama günüm 20.10.2018 görünüyo üç gündür bu ovilasyon test aldım bugünkü daha net görünmeye başladı acaba yakınmı yumurtlamam neolur cevap bekliyorum
Cabim bu teste gore yumurtlama yakin. aksam yaptığın test ise yarin sabah tekrar yaparsin. Buyuk ihtimal koyulasir.

Cabim bu teste gore yumurtlama yakin. aksam yaptığın test ise yarin sabah tekrar yaparsin. Buyuk ihtimal koyulasir.

Evrt akşam yaptım 1 saat önce demekki yumurtlamam erken oluyormuş
Nasip dua edin olurmu hayırlısıyla hamileliğim evladım olsun
Yarın savahmı yapayım akşammı tahlili

Evrt akşam yaptım 1 saat önce demekki yumurtlamam erken oluyormuş
Nasip dua edin olurmu hayırlısıyla hamileliğim evladım olsun
Yarın savahmı yapayım akşammı tahlili
Canim sabah yap testi. Cunku belli olmaz belki sabah yumurtlama baslar. Elinde fazladan varsa sabah ve aksam yaparsin. Agnen yumurtlama zamanlari hic belli olmaz gercekten. O yuzden akintiyi takip etmek lazim ya da testlerle. Tabi ki dua ederim, ki ediyorum burdaki herkes icin. Insaallah hersey gonlunuzce olur rabbim hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin. ❤

Canim sabah yap testi. Cunku belli olmaz belki sabah yumurtlama baslar. Elinde fazladan varsa sabah ve aksam yaparsin. Agnen yumurtlama zamanlari hic belli olmaz gercekten. O yuzden akintiyi takip etmek lazim ya da testlerle. Tabi ki dua ederim, ki ediyorum burdaki herkes icin. Insaallah hersey gonlunuzce olur rabbim hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin. ❤

Amin inş innnşşşşş

Cnm sabah yaptım silik çıktı

Cnm sabah yaptım silik çıktı
Döngünüz çok mu uzun? Yumurtlama takvimde 20 Ekim görünüyor demişsiniz. Buna göre şu an adet olmanız gerekir normalde. Uygulamaya bilgileri doğru girdiğinizden emin olun derim. Beklenenden 15 gün erken yumurtlama pek olası değildir. Son adet tarihiniz ve beklenen adet tarihiniz nedir?

Döngünüz çok mu uzun? Yumurtlama takvimde 20 Ekim görünüyor demişsiniz. Buna göre şu an adet olmanız gerekir normalde. Uygulamaya bilgileri doğru girdiğinizden emin olun derim. Beklenenden 15 gün erken yumurtlama pek olası değildir. Son adet tarihiniz ve beklenen adet tarihiniz nedir?

Merhaba cnm 23 eylülde hasta oldum ben
30 la 35 gün arası hasta oluyorum adetim biraz düzensiz dün böyle çıktı bugünde silik çıktı

Eklentiler

• 0CE1D9DB-B3B2-4743-8667-EC765ED67D80.jpeg
    0CE1D9DB-B3B2-4743-8667-EC765ED67D80.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpg
    image.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba cnm 23 eylülde hasta oldum ben
30 la 35 gün arası hasta oluyorum adetim biraz düzensiz dün böyle çıktı bugünde silik çıktı
23 Eylül'de hasta olduysanız beklenen adet 23-28 Ekim arası demektir. Bu durumda yumurtlama tarihi 20 Ekim'de olamaz. 23 Ekim baz alınırsa 8-9 Ekim gibi yumurtlama olması beklenir. Bu birkaç gün önce veya sonra da olabilir..
Ovulasyon testini yaparken sabah ilk idrarla değil ikinci idrarla, sıvı alımını azaltarak yapmalısınız. Akşamları da yemekten sonra sıvı alımını keserek yaparsanız, daha doğru sonuçlar alırsınız

Aynen ben bide tekim burda senin zamnı gelmiş aslında geçiyor bile çalışabilir raporu mu aldın.ben istedim veremem dedi. Fmf den dolayı sürekli atak geçiriyorum ben sana normal rapor yazıcam hatta doğum iznine kadar dedi kabul etmedim
evet ben çalışabilir aldım cnm 2 haftalık haftaya son ınsallahhh

.

Aminnn inşallah sizlerinde güzel haberlerini yakında alacağız inşallah ❤️

Herzaman aklımdasınız inşallah cnm sende çok sabrettin yakında gelecek meleğin ❤️❤️

Çok normal ve güzel ilerliyor hamileliğin kafanı hiç birseye takma ❤️ Hamileliğin tadını çıkar cnm
Allah razı olsun kuzm inşaAllah

Sabah yaptım silikti
Dün akşamki ekte atığım gibi çıkmıştı
Dun sabahki de mi silikti. Sadece aksam biraz koyuydu yani ? Ama ayni renkte oldugu zaman yumurtlama oluyor. Bir de vosvos demis yukarda. Yumurtlaman bugunlerde olmasi gerekiyor. Ve degisedebiliyor. Senin ekte gönderdiğin ya catladiktan sonra siliklestigi anlamina gelir ya da bu sekilde koyu olup bi sonraki testinde daha koyu olup yumirtlama gerceklesiyor olmasi gerekiyor.

Dun sabahki de mi silikti. Sadece aksam biraz koyuydu yani ? Ama ayni renkte oldugu zaman yumurtlama oluyor. Bir de vosvos demis yukarda. Yumurtlaman bugunlerde olmasi gerekiyor. Ve degisedebiliyor. Senin ekte gönderdiğin ya catladiktan sonra siliklestigi anlamina gelir ya da bu sekilde koyu olup bi sonraki testinde daha koyu olup yumirtlama gerceklesiyor olmasi gerekiyor.

Şimdi tekrar yaptım silik
Normaldw akşamdan akşama yapıyordum
Nasip artık

Şimdi tekrar yaptım silik
Normaldw akşamdan akşama yapıyordum
Nasip artık
Sabah aksam yapmali testi. Mesela ben de ovulasyon yapiyordum. Sabah kopkoyuydu aksam da siliklesmisti. O gunle ertesi gunu degerlendirmistik. Ama yumurtlama 24 saat surdugu icin bugunu degerlendirin bence.

X