Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
plojovic plojovic aynen hayat cocuklara güzel, ne guzel ❤ evet son zamanlar cidden gecmiyor demislerdi de pek ciddiye almamistim :) cunku merak,hasret iyice artiyor gercekten. Ama tabi bugunlerin de ayri guzel yanlari var. ❤

plojovic plojovic aynen hayat cocuklara güzel, ne guzel ❤ evet son zamanlar cidden gecmiyor demislerdi de pek ciddiye almamistim :) cunku merak,hasret iyice artiyor gercekten. Ama tabi bugunlerin de ayri guzel yanlari var. ❤

Olmaz mı❤her zamanlari ayri guzel cidden hamileliginde,dogduktan sonrasinda da miniklerin...
Boyle gecmiyor doguncada bi cirpida geciyor kosturmacadan galiba :)

Olmaz mı❤her zamanlari ayri guzel cidden hamileliginde,dogduktan sonrasinda da miniklerin...
Boyle gecmiyor doguncada bi cirpida geciyor kosturmacadan galiba :)
Bence de kosturmacadan ve zamanin hizli akmasindan pek bisey anlasilmiyordur dogduktan sonra. Bir de bebeklerin hep ilk zamanlari cok guzel ve o zamanlar hep hizli geciyor. Keske o zamanlar yavas gecse :)

Ben sıra bulamamıştım bi ihtimal gideyim dedim canısı 31+4 üz bugün . Pazartesi gel dedi veririm tabi ki :) sen ne zaman gideceksin
15 de gel dedi ama 19 da gidicem cnm 602 gün işsizlik için günüm dolsun diye :halay:tam ucu ucuna yetişecek. Evdede bi ton iş var.

Ohh izne ayrılmışsın cnm sen ben hala çalışıorum işlerimi devredemedim bi türlü iş başı yapan durmuo çıkıo hemen haftaya cuma çalısabılırım bıtıo bakalım allahtan hayırlısı
Yok kuzum ayrılmadım nasipse 19 da ayrılıcam . Benimde yerimi birini almadılar daha kaç kere söyledim birini bulun diye düşünemicem artık

Bence de kosturmacadan ve zamanin hizli akmasindan pek bisey anlasilmiyordur dogduktan sonra. Bir de bebeklerin hep ilk zamanlari cok guzel ve o zamanlar hep hizli geciyor. Keske o zamanlar yavas gecse :)

Evet bu minik hallerininde tadi baska ne kadar zor gecsede :) cok ozleniyorda sonrasinda.
Simdi bebek var ama ilk kizimin bebekligini bile ayri ozluyorum.
Allah her isteyene hayirlisiyla nasip etsin❤

Evet bu minik hallerininde tadi baska ne kadar zor gecsede :) cok ozleniyorda sonrasinda.
Simdi bebek var ama ilk kizimin bebekligini bile ayri ozluyorum.
Allah her isteyene hayirlisiyla nasip etsin❤
Iyi anliyorum ben yegenimin bebekligini bile nasil ozluyorum :) kendininki olunca bi baska oluyordur. Aminn cümlemize insaallah❤

Bırakıpta gidilmio napacağım bilmiorum biri başladı şimdi bizde bakalım haftaya son normalde
Aynen ben bide tekim burda senin zamnı gelmiş aslında geçiyor bile çalışabilir raporu mu aldın.ben istedim veremem dedi. Fmf den dolayı sürekli atak geçiriyorum ben sana normal rapor yazıcam hatta doğum iznine kadar dedi kabul etmedim

Merhaba kızlar normalde yumurtlama günüm 20.10.2018 görünüyo üç gündür bu ovilasyon test aldım bugünkü daha net görünmeye başladı acaba yakınmı yumurtlamam neolur cevap bekliyorum

Eklentiler

• 154DB296-06F7-41A9-A07C-3BDEF25D0E56.jpeg
    154DB296-06F7-41A9-A07C-3BDEF25D0E56.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 39
X