Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün adetimin 21.günüydü. Ben kan verdim adetime 5 gün var 2.30 çıktı ? Sizce erkenmi olmuş ? Şüpheli ilişkiden sonraki 8. Gündü dün. Olsa çıkarmıydı kanda ?

Zeyah3917 Yolk sac gorunmeside iyi besleyecek minisini :) hic canini sikma,bende 6.haftada sadece kese vardi hatta 2cmdi hala bostu,2 hafta sonrasinda dinlemistik kalp atisini.Ilkinde 6.haftada kalp atisini dinlemistik oysa.Hepsi birbirinden farkli.Insallah guzel haberler alacaksin,olumli hissetmende ayrica guzel❤
@Yukakita VosVos35 36yı devirmissiniz kizlar :) Son durumlar iyidir insallah❤
sezson Nasilsin canim?
@Efe2014 Bayaadır ugramadi.Yazmisti gerci.Eylul Ekim gb transferdi galiba.İyidir insallah...

İyiyim çok şükür yarın randevum var doğum iznine ayrılayım :) insallah hersey yolundadir :)
Sen nasılsın prenses nasıl ?

İyiyim çok şükür yarın randevum var doğum iznine ayrılayım :) insallah hersey yolundadir :)
Sen nasılsın prenses nasıl ?

Insallah.Guzel haberlerle karsilasin minigin❤
Ikimizde iyiyiz canim cok sukur :) bi kucukle bi buyukle bol kosturmacali :)

Cok sukur iyi gidiyor son ayin agirligi var ama bebegimiz iyi cok sukur :) kavusmak icin gun saymaya basladim :) sen de iyisin insaallah kizinizla ve bebeginjzle yeni hayat nasil gidiyor❤

çok teşekkür ederim amin inşallah, bu ay umutluyum bakalım artık nasip :) Siz de sağlıkla geçirin hamileliğinizi, minnoşunuzu da sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah ,tüm hamişler için dileğim

İyiyiz kuzum çok şükür ❤
Aynen son ayın ağırlığı var bende de.. havalar serinledi, biraz kolaylaştı işimiz :) terlemekten kurtuldum hiç değilse :)
Efe2014'ü ben de merak ediyorum iyidir inşallah ❤
Sana da güzel kızlarınla keyifli günler diliyorum ❤

Ayy inşaallah canım ya valla yeni yeni kendimi hamile gibi hissediyorum :):) 2 hafta sonra gittiğimde her şey yolunda olur inşaallah :):) çok şükür Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu :) sen nasılsın canım ? :)

Insallah.Guzel haberlerle karsilasin minigin❤
Ikimizde iyiyiz canim cok sukur :) bi kucukle bi buyukle bol kosturmacali :)
Çok sevindim iyi olmanıza :*
Gittik geldik :) gayet iyi dedi herşey adet tarihine göre Aralık başında bekliyoruz doğumu daha erken de olabilirmiş. Doğum izni içinde pazartesi gel verelim dedi . Doğum şekli için de böyle devam ederse normal olurmuş bebeğin pozisyonu uygun dedi. Darısı tüm bekleyenlere inşallah

Bugün son mu cnm doğum izni için bende gün sayıyorum artık çalışırım diyordum ama çalışamıcam artık göbek zorluyor
Ben sıra bulamamıştım bi ihtimal gideyim dedim canısı 31+4 üz bugün . Pazartesi gel dedi veririm tabi ki :) sen ne zaman gideceksin

Aminnn çok teşekkür ederim bekleyen isteyen herkese Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Bugün son mu cnm doğum izni için bende gün sayıyorum artık çalışırım diyordum ama çalışamıcam artık göbek zorluyor
Ohh izne ayrılmışsın cnm sen ben hala çalışıorum işlerimi devredemedim bi türlü iş başı yapan durmuo çıkıo hemen haftaya cuma çalısabılırım bıtıo bakalım allahtan hayırlısı

Bulantılarım arttı ve bilhassa koku hassasiyetim var bugün zor da olsa yemek yiyebildim her zaman severek yediğim kızartmayi bugün midem bulanarak yedim ve halen bekliyorum Allahım ne olacak böyle inşallah olumludur. Hanımlar normal mi bu ya teste umudumu baglamiyicam reglimi bekliyorum kanda gebeliğe baktiricam geçen günlerde hafif bulantılarım bugün epey arttı psikolojik olmasın diye kafaya takmamaya çalışıyorum ama yine de bulanıyor afedersin istifra edicem ama gelmiyor da bulanıp bulanıp kalıyor orda

Cok sukur iyi gidiyor son ayin agirligi var ama bebegimiz iyi cok sukur :) kavusmak icin gun saymaya basladim :) sen de iyisin insaallah kizinizla ve bebeginjzle yeni hayat nasil gidiyor❤

Iyiyiz cok sukur hepimiz.Buyuk cok heyecanliydi yavas yavas oturuyor tepkileri,kucuk iste malum hayat ona guzel :)
Sevindim herseyin yolunda olmasina.Insallah oyle de kapanir hamilelik defteri :) Gecmez gunler ama sen yine de tadini cikar :)

Evet hava guzel artik :) sicakta ayri zormus hamilelik :)
Sagol canim❤

Iyiyim cok sukur iste lohusalik,kizlar yuvarlanip gidiyoruz :)))
Hep iyi haberlerini duy insallah miniginin❤
Amiiin arkadaslardanda olumlu haberler alalim insallah❤

Amiinn,Allah gonlune gore versin seninde,ikiniz icinde en hayirlisi olsun canim❤

Amiiin canım benim güle oynaya büyüsün prenses inşaallah:):)

ay gözün aydın tatlım yaa doğum yapmışsıın minnak gelmiş çok şükür..iyi olmanıza sevndim kıyamam yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…