Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben şimdi randevuya geldim hatunlar keseyi gördü karından yolk saçta var ama embriyoyu tam göremedim alttan bakim mi kalp atışı için bi düşüğün var dedi ben ben beklerim bakmayın hocam dedim 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi benim aklıma takılan bebiş niye gözükmedi VosVos35 sezson normal mi sizce ?

Canım bence her şey normal. 4 haftada kese 5.hafta yolk saç 6.haftada kalp atışını duyduk. Yanı demem şu ki yolk saç dan sonra görünüyor çocuk da kalp atisida. Ancak ilerleyen haftalarda gitseydin hepsini bir görür gelirdin. Bende her hafta şurası goruncek diye 1bucuk saatlik yolu 2 1 haftada bir gidip gelmiştim.ondan kaygın olmasın kuzum .sıkıntı yok

Canım yolk saçı görmeniz gayet iyi :) kesin sonuç almak için de 2 hafta sonra gel demiştir bence herşey yolunda :) bebişte henüz çok minik olduğundan görünmemiştir

Arkadaşlar yazmış gülüm aynen katılıyorum :) sıkma canını, bebik orda, ona iyi bak. Pozitif ol, güzel şeyler düşün.. bebek için oda tasarla, patik ve yelek örnekleri araştır :) iki hafta sonra bize kalp atışını dinlediğini anlatırsın ❤

Canım yolk saçı görmeniz gayet iyi :) kesin sonuç almak için de 2 hafta sonra gel demiştir bence herşey yolunda :) bebişte henüz çok minik olduğundan görünmemiştir
Hepinize çok teşekkür ederim bi düşükten sonra korkuyorum ister istemez ama hissediyorum yavrumu kucağıma alıcam inşaallah her şey dediğiniz gibi olur Rabbime emanet yavrum :):) Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız

Sağlıkla kucagına alırsın inşallah :) darısı tüm isteyenlere amin
.

Aminnn inşallah sizlerinde güzel haberlerini yakında alacağız inşallah

MaşaAllah Rabbim bizede o günleri gmstersn inşaAllah duanızda untmayın kuzm bizleride Sağsalim kucagnza aldgnz günü görmek dileğiyle

Herzaman aklımdasınız inşallah cnm sende çok sabrettin yakında gelecek meleğin

Çok normal ve güzel ilerliyor hamileliğin kafanı hiç birseye takma Hamileliğin tadını çıkar cnm

Çok teşekkürler okuyup yanıtladığınız için, benim hormon testlerim güzel çıktı, hsg için de aynı şeyi söyledi doktor,tüplerim açık olduğu için çok çabuk geçmiş sıvı, eşimin spermiogram tesleri için de çok mükemmel değil ama korkulcak bir durum da yok demişti, çok haklısınız aslında rahat olup hiçbirşey düşünmemek lazım bazen öyle yapıyorum ama bazı durumlarda da yapamıyorum

Öyle yapcam canım valla çok iyisiniz yanımızda oluyorsunuz Allah razı olsun:):)

Canım nasıl gidiyo hamilelik bende senden bir hafta gerideyim bugün biraz bulantım oldu haftaya Pazartesi kalp atışını dinliceZ
Çok şükür canım bi gün iyiysem bi gün kötü gidiyo ama öyle aşırı mide bulantısı kusmam yok arada vuruyo mide bulantısı kraker atıyorum hemen ağzıma senin çok mu bulanıyor ?

Çok şükür canım bi gün iyiysem bi gün kötü gidiyo ama öyle aşırı mide bulantısı kusmam yok arada vuruyo mide bulantısı kraker atıyorum hemen ağzıma senin çok mu bulanıyor ?
Benim bugün ilk kez bulandı ama aşırı değil kusma falan yok halsizlik yapıho. Birde geceleri uyanıyorum midem kazınıyo ama bişe yiyesim gelmiyo

Aynen insanın günü gününe tutmuyor çevrenin de etkisi çok üstümüzde . Genel durumunun iyi olmasına sevindim eşin içinde kür vs beslenme şekli araştırabilirsin. Keçiboynuzu özü/pekmezi çok iyi geliyor. Kabak çekirdeği bademinde faydası çoktur :) insallah tez zamanda güzel haberini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…