Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Önce eşimde hız ve morfoloji sorunu vardı ama daha sonra genetik sorun olduğunu öğrendik bebek oluşsa bile tutmuyomuş yani tüp den başka çare yoktu
Allah dilerse tup olmadanda hicbirseyn olmadanda o bebegi sana verir Rabbim sana birkasn bu guzel mutlulugu insaAllah

Canımmm çok sevindim ne güzel bir haber.bak umutsuzdun ama rabbim yüzünü güldürdi. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini. Rabbim bizede nasip eder inşallah
Sağol canım benim inşallah bende bekliyorum hayırlı haberlerinizi inşallah tez zamanda alcaz

whiterabbit88 VosVos35 sezson
Tesekkur ederim kizlar :)

Kavustuk meleğimle cok sukur,dun saat 09:50'de.Yarın evimize gececegiz nasipse.
Allah tum bekleyenleri saglikla kavustursun.
Guzel haberler bekleyenlere,bu hasreti cekenlerede caresini en kisa nasip etsin insallah❤

Kizlar testim pozitifmi akıntım krem kivaminda

Eklentiler

• 20180923_002630.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 62
Gözlerim doldu biranda yaa çok sevindim iyi olmanıza çok şükür

Oyy maşallah Rabbim analı babalı büyütsün ne güzel yaaa bizede o günleri göstersin inşaallah

Gözünüz aydın olsun kuzum ❤❤❤ Allah sağlıkla, mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤❤❤

Tebrik ederim canım rabbim analı babalı büyütsün normal doğum mu oldu

Gözlerim doldu biranda yaa çok sevindim iyi olmanıza çok şükür

Oyy maşallah Rabbim analı babalı büyütsün ne güzel yaaa bizede o günleri göstersin inşaallah

Gözünüz aydın olsun kuzum ❤❤❤ Allah sağlıkla, mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤❤❤

Amiiiiiin❤ sagolun kizlar
Darisi basiniza sagliklaaa

Tebrik ederim canım rabbim analı babalı büyütsün normal doğum mu oldu

Aminn insallah canim,sezaryen benim 2.

Kızlar gece çamaşırımda nokta kadar kan gördüm yerleşme mi sizce bu arada bulantılar başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…