Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pik yaptığı zmn eşime söylemedim kendim istiyormuş gibi yaptım :) dr giderken dr ilişki günleri söylediğinde çok kasıyordum kavga ediyordum eşimle
Kuzum bende zaten söylemiyorum kendisi merak edip soruyordu uyduruyorum bi şeyler ama kendim çok kasılıyorum o yüzden bıraktım
canımm ben de işte sırf bu yüzden ovu testlerine sıcak bakmıyorum, kafayı yedirtir bana gibi geliyorr.. akıntıdan az çok anlıyorum zaten. sen de öyleyse adetin 10-18. günleri arası gün aşırı olmasına dikkat et beybi. d vitaminin de inşallah yükselir, önemli bir parametre..

canım selam, ne zamandır sesin çıkmıyordu, tatiller iyidir, oh keyfini sürün. zihnini boşaltmaya çalış, tatil dönüşü bakarsın duruma :KK66:

gızlar gızlar gelem mi yanağızdan öpem mi :KK8: bu durumda korunmanız mı gerekiyor kuzum? belkim tutar yaw
insan bi de biliyo ya koyulaştı silikleşti e ilişki de oldu artık olacak olmayınca da beter oluyo kuzum hiç gerek yok benim bi yarım saat önce çatladı yumurtam galiba yarında tatil sabahı değerlendiririz artık ya tutarsa :):):):)

Saol cnm bakalım nasıl iletleyrcek süreç son haftalarda konuşuruz sen şimdi düşünme dedi dr ama elimde değil

Sen yapabileceklerini bil,öğren canim.
Egzersizlerde bu haftalarda basliyor.Allah gonlune gore nasip etsin insallah

Aminnn cnm inşallah her türlü zorlu daha yakın zamanda bi tanıdığımızı doğumda kaybettik oda etkiledi beni sanırım :KK43:
Aynen ya ben de çok korkuyorum. Normal doğum olmasını çok istiyorum. Ama bu sıralar çok fazla çarpıntım oluyor normal mi bilmiyorum. Korkuyorum doğumda bir şey olur diye. Evhamlı ben :KK70:

Allah nasip ederse artık çocuğum olsun istiyorum.aylar oldu deniyoruz olmuyor.fikir verin nolur.doktora gittik ğroblem yok dedi deneyin dedi

Merhabalar ovilasyon testim hep böyle çıkıyo anlamadım gitti adetim eylül 5
Bilgisi olan varmıı

Eklentiler

• 45C100DF-BD79-4EDA-971E-6F5E9639A5B9.jpeg
    45C100DF-BD79-4EDA-971E-6F5E9639A5B9.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 42
X