Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ankara Hastanesinin sayfası Halk sağlığı merkezine gönderilmiş buldum da sayfa açılmıyor yopunluk var glibaaaa . Çok teşkür ederimmm

Ankara Hastanesinin sayfası Halk sağlığı merkezine gönderilmiş buldum da sayfa açılmıyor yopunluk var glibaaaa . Çok teşkür ederimmm

http://www.tahlilsonuclari.gen.tr/asm/s/106-ankara-halk-sagligi-laboratuvari/

Bu da Saglik Ocagi sayfasi olarak kayitli ama bende acilmadi sen denersin.
Bulundugunuz sehrin arastirma hastanesinde kayitlar hep olur.Yani nereye gidersen git gecerli aklinda olsun.
Barkodlarla sonuclarla ugrasmaktan boyle oldum

Yoksa da artik yarin sabahin sanlisi sensin bekleyecezzz :))

Kızlar bugün gittim doktora. Ultrasonda göremedi kan da negatif yani stresten gecikmişim. Muayene etti mantarın var dedi zaten daha öncede vardı fitil kullandım ama geçmemiş. Smear için örnek aldı bir hafta sonra çıkacak. Uzun lafın kısası STRES YAPMAYIN YAPMAYALIM

Yoğunluktan açılmıyor galiba hemşire bi arkadaşım da yardımcı oldu buradan öğreniliyomuş . Tarın öğleden sonra çokacak sonucuu

Kimse cevap vermeyecek mi

tabi ki o zaman belli olmazdı zaten. senin o zaman yumurtlama zamanlarına denk gelmiş nasıl çıksın hemen. şimdi yarını bekle ya da kan testi yaptır kesin sonuç alabilmen için.

Mantarda eşli tedavi çok önemli canım aslında . Eşinin de ilaç kullanması gerekir .. Ah bu stresss .. Herşeyin başııı

tabi ki o zaman belli olmazdı zaten. senin o zaman yumurtlama zamanlarına denk gelmiş nasıl çıksın hemen. şimdi yarını bekle ya da kan testi yaptır kesin sonuç alabilmen için.
valla çok istiyorum ama kendimi heveslendirmek istmiyorum test yaparsam negetaif de çıkarsa modum acayip düşecek

Canım herkesinki değişir .. Batmaların ve krampların da başka sebepleri olabilir (örn;enfeksiyon) Kendimden örnek verecek olursam ovulasyon dönemimde hiç ağrım sancım olmadı sadece ara ara geriliyormuş hissi yaşadım .. Bat vaktine kadar devam edebilir diye düşünüyorum ..

Benim yumurtlama adetin 13 yada 14 cu günü oluyor benimde kasik ağrısı olur normal bence endişe edecek bişey değil. Adetin kaçıncı günündesin. Hatta dün yumurta takibine gittim doktor sordu kasik agrin hangi taraf diye solda çok agrım var dedim baktı solda iki yumurta gelişmiş nundan olabilir

Ben normal muayenede bile çok kasılırım buna rağmen anestezisiz çektirdim araştırma hastanesinde. Korkulacak birşey yok 2-3 dk. için narkoz almaya değmez canım bence.
devlet oluyor demi canım bende üniversite hastanesinde çektirmeyi düşünüyorum orda anestezi yok bazende diyorum 500 milyonu verip özelde anestezi ile mi olsam diyorum bende cok kasılıyorum muayenede ondan dolayı sıkıntı çıkar mı diye korktum

Bende başta kararsız kalmıştım ama sonra iyi ki gidip o kadar para harcamamışım dedim.

Cnm ben ozelde yari anestezi ile cektirdim bi igne vurdu kasigimdan hicbursey hissetmedim 15 20 dk da duzeldim zaten sadece ilk ayaga kalkinca cok agridi o kaa

valla çok istiyorum ama kendimi heveslendirmek istmiyorum test yaparsam negetaif de çıkarsa modum acayip düşecek
bence kafan rahat etsin yaptır çünkü öyle de böyle de değilsen yine üzülüyor insan. birde bazı kişiler bende dahil olmak üzere negatif sonucu görür görmez adet oluyoruz çünkü psikolojik acayip etkiliyor. hem hamile değilsen hasta olman daha iyı bir daha ko ay hamile olmanı gecıktırmez. ama tabi hamilesindir inşalah ümidimiz o yönde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…