Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım anestezili mi çektirdin anestesi olmadan mı bende çektirecem bu ay kararsızım canım nasıl çektirsem

Ben normal muayenede bile çok kasılırım buna rağmen anestezisiz çektirdim araştırma hastanesinde. Korkulacak birşey yok 2-3 dk. için narkoz almaya değmez canım bence.

Ben cektirmedim canım fakat bu ay igne oldum catlatma icin. Eger hamile olmazsam cekilicem mtlaka..
bende 1 iğneli 2 iğnesiz klomen tedavisi görüyorum. bu ay son önümüzdeki ay film çekicez dedi sonra aşılama dedi

Kızlar bende birşey sarıcam şimdi benim cumartesi ovulasyon pikti öğünden belli çalışmalara devam ettik hergünde bugünde akıntım yapışkan gibi ve tek taraflı kaşık ağrısı var acaba hala çatlamamış olabilirmi bir fikriniz varmı

Hanımlar sağlık ocağındaki test sonuçlarını hangi siteden bakabildiğimiz hakkında fikriniz var mı ?

Canım hastaneye baglilar aslinda.
Arastirma hastanesinin vs sayfasina girip laboratuvar sonuclari icin giris yapacaksn tc ve elindeki kayit no ile.

MHRS diye yazip siteye bak sehir ve bulundugun bolgenin hastanesini girip.

bende 1 iğneli 2 iğnesiz klomen tedavisi görüyorum. bu ay son önümüzdeki ay film çekicez dedi sonra aşılama dedi
Film cekildikten sonra 1-2 ay normal sansinj yine dene bnce canim. Sonrasinda asilamaya gecersin. Hem maddi olarak zor duruma düsmemiş olursun

ağrılı diyolardı anstezi falan deyince millet korktum.bakalım bu ay da olmazsa film çekecez dedi

Adet sancısı kadar bir ağrı oluyor ilacı verdiğinde yani dayanamayacağın bir şey değil ama yine de sen bilirsin canım. Birde erteleme hsg kanallardaki ufak tıkanmaları açtığından hamile kalmanı kolaylaştırıyor aynı zamanda

Tıkanıklık ya da yapışıklık varsa adette problemler olur diyorlar.Bir bilgin var mı canım

Tıkanıklık ya da yapışıklık varsa adette problemler olur diyorlar.Bir bilgin var mı canım

Adette bir değişiklik olmaz canım. Adet rahim duvarının dökülmesidir tüplerle bir ilgisi yoktur. Tıkanıklık varsa yumurtlama olmaz.

testi hangi hastaneye gönderdiklerini ve barkod yada dosya numarasını bilmeden giremezsin canım ben hastaneyi buldum girdim dosya yada barkod no yoksa gene göstermiyor sonucu elimde çıktı olduğu için onda yazıyordu 1.5 sayfaymış sonuçlar bende 1 sayfa var hcg yi ondan görememişim altta kalmış ordan bakınca gördüm işte

Yok barkod numarası mevcut bende amma bulamadım olmazsa sabah tekrar giderim yakın

Açan yoook ki .. Yarın çıkacak sonuçlar da yine de bileyim diye bakmak istemiştimmm

http://www.ankarahastanesi.gov.tr

Bi denesene canim.Aslinda burali degilsin ama Ankara'dasin diye okumustum sanki yanlis mi hatirladim :)
Sayfanin sol ustunde laboratuvar sonuclari yaziyor ordan bilgilerinle giris yapmalisin.
Saglik ocaklari devlete kayitli oldugu icin sisteme gecer

Adette bir değişiklik olmaz canım. Adet rahim duvarının dökülmesidir tüplerle bir ilgisi yoktur. Tıkanıklık varsa yumurtlama olmaz.

Evet biliyorum.
Bende bikac kez duyunca alaka kuramadim ama.
Onu bi dogruluk gb dusunmeden yaptirmak gerek galiba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…