Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bende 1 sene once kurtaj oldum. Hicbir sey hissetmiyorsun korkmana gerek yok. Genel anestezi yapildi bana. Simdiden cok gecmis olsun canim.

HAYIRLI OLSUN SAĞLIKLA AL KUCAĞINA. ARKADAŞLAR BİŞEY SORCAM ARANIZDA RAHİM FİLMİ ÇEKTİREN VARMI. NASIL OLUYOR

Sat ne zamndi canim ? Hayirlisi olsun öncelikle. Degerin yüksek cıkmıs ya bebek 4 haftaliktam buyük yada çoğul gebelik
Benim adetim 4 gün geçmişti beta benim 7000 çıkmştı kızımda herkzde farklı oluyo canım

Benim adetim 4 gün geçmişti beta benim 7000 çıkmştı kızımda herkzde farklı oluyo canım
Anladım canım. Aslinda haftaligina göre normal de fakat bi anda bu kadar büyük rakamalri gördüğümde acaba cogul mu diye icimden geçirdim.

kızlar yumurtlama zamanınız ortalama kaç gün sürüyor sizin yani bu kaşık ağrısı krampların girmesi filan ? Benim pazar gününden beri sürekli kasıklarımda ağrı kramp girmeleri sanki iğne batırılıyormuş gibi hissediyorum

Değerim 65 küsür çıktı hamileyiimmmm hiç olmayacağına inanmışken hamileyim çok mutluyum Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah
hayırlı olsun cnm saf saglım doğar inşallah hayırlı evlat eylesin rabbim.. ne güzel ya hamiş haberleri çoğalıyor

kızlar yumurtlama zamanınız ortalama kaç gün sürüyor sizin yani bu kaşık ağrısı krampların girmesi filan ? Benim pazar gününden beri sürekli kasıklarımda ağrı kramp girmeleri sanki iğne batırılıyormuş gibi hissediyorum

kızlar rahim filmi sormuştum hiç yokmu çektiren vardı çok gördüm ama detayları hatırlamıyorum

umut verici bir sürü hikaye okudum kendimi toparladım geldim bu arada hamiş sayısı 8 e çıkmış çok sevindim :) Allah bağışlasın sağlıkla kucağınıza alın inşallah darısı tüm isteyenlerin başına ^^ derin araştırmalar sonucunda soğan kürüne karar verdim aralıkta güzel haberlerle dönerim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…