Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saraçoğlu söyler arada, rosesea gibi bişey. İnternete gül hastalığı yaz resimli anlatım bulunca daha iyi anlaşılır. Pembe döküntü, felaket kaşıntı diyebilirim kısaca :)
Merhaba epey olmus siz yazalı ama umarim crvap verebilirsiniz. Oglunuz etkilenmedi degil. Mi bu hastaliktan.. Suanda bende ayni durumdayimda.

Merhaba epey olmus siz yazalı ama umarim crvap verebilirsiniz. Oglunuz etkilenmedi degil. Mi bu hastaliktan.. Suanda bende ayni durumdayimda.
Merhaba arkadaşım,
Hayır, çok şükür etkilenmedi oğlum. 3 aylık hamileyken geçti zaten rahatsızlığım.. siz ne kadarlık hamilesiniz? Doktora gittiniz mi döküntü için? Allah şifa versin cidden çok sıkıntılı bir durum

Merhaba arkadaşım,
Hayır, çok şükür etkilenmedi oğlum. 3 aylık hamileyken geçti zaten rahatsızlığım.. siz ne kadarlık hamilesiniz? Doktora gittiniz mi döküntü için? Allah şifa versin cidden çok sıkıntılı bir durum
Benim hamileligimle basladi umarim benimde etkilenmez. Daha 5 haftalik. Doktor 3 aya gecer kendiliginden dedi. Ilac falan veremedi halıyla.. Insallah benimde etkilenmez. Cok endise ediyorum. Kizariklik ve dokuntu halinde... Gul hastaligi dedi.

Üstteki dün çatlatma iğnesinin 15.günü (şimdi çektim) alttaki bugün çokkk kafam karışık
D184E18C-6EF3-4A29-BF3F-88317A790BBD.jpeg

Canim icecegin kadar icmissin zaten.
Istersen bence de bekle.
Rahim duvari kalinlasir gebelik varsa durur yoksa atar kendini zaten.
Ama ilaclar sökmüyorsa ki gebeliklerde boyle hikayeler duyuyoruz oyle de olabilir.
Sen hafta başı fln yine bi kan tahlili iste istersen,kontrolede gidersin:KK66:
Valla evet cnm bnde öle düşğnyorm inşaAllah öyledir yoksa adet olmamşm çok sıkntıya girmişim yani

Benim hamileligimle basladi umarim benimde etkilenmez. Daha 5 haftalik. Doktor 3 aya gecer kendiliginden dedi. Ilac falan veremedi halıyla.. Insallah benimde etkilenmez. Cok endise ediyorum. Kizariklik ve dokuntu halinde... Gul hastaligi dedi.
Saraçoğlu yeni bir şeyler bulmuştur inşallah 4 yıldır.. araştırın, inşallah bitkisel bir çare bulursunuz.. bana sadece nemlendirici vermişti cildiye doktorum.. geçmiş olsun..

Kahve-limon yaptim birde sari leblebi yedim. İnsaallah birsey olmaz:KK43:Ben evde yalnizim aileme de daha soylemedim cunku daha doktora da gitmedim. Beta sonucuyla ogrendim. Nasipse haftaya 6+5 iken gidicem ilk kez doktora. Alttan muayeneden kacmak ugruna nerdeyse bebegin cinsiyeti belli olunca gitcem doktora:bicak:
Canım hamılelik belirtilerin arasında ishal varmıydı öğrendikten sonra mı başladı ishal acaba?

Saraçoğlu yeni bir şeyler bulmuştur inşallah 4 yıldır.. araştırın, inşallah bitkisel bir çare bulursunuz.. bana sadece nemlendirici vermişti cildiye doktorum.. geçmiş olsun..
Hamilelikte bitkisel urunlerde sorun olabilir diyorlar ama bilmiyorum. Baska bir doktorada cikacagim.. Ustune grip oldum ☹️ cok sagolun..

X