Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım, ilgin için çok teşekkür ederim :)

Gerçekten çok uygun fiyata çektirmişsin, ben zekaide çektirmeyi düşünüyorum ama Başkent daha iyidir herhalde :) Ben de emekli sandığından canım . İnşaallah temiz çıkmıştır hsg sonucun :) Peki hemen isteyince yönlendiriyorlar mı filme :) yani süreç nasıl işledi :KK36:
Canım Bende polip çıktı hsg de ameliyat oldum aldırdım hemen :) Bana Hastalığın bittikten hemen sonra çekilmen lazım demişti bittiği gün radyolojiyi arayıp randevu aldım hemen veriyolar zaten hsg diyince

Canım Bende polip çıktı hsg de ameliyat oldum aldırdım hemen :) Bana Hastalığın bittikten hemen sonra çekilmen lazım demişti bittiği gün radyolojiyi arayıp randevu aldım hemen veriyolar zaten hsg diyince

Çok geçmiş olsun canım, çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)

Çok geçmiş olsun canım, çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)
Merhaba arkadaşlar benim de ovulasyon tarihim 1 agustostu. Regl günümde 15 agustos.
Dün erken gebelik testi yaptım bir saat sonra silik çizgi çıktı bugün yine yaptım yarım saat sonra silik çizgi çıktı ama görmesi imkansız gibi çık zor görülüyor. Sizce ne zaman bir daha erken gebelik testi yaptırayım. Bu arada beş gündür şiddetli gaz sancısı ve adet ağrısı çekiyorum

Merhaba arkadaşlar benim de ovulasyon tarihim 1 agustostu. Regl günümde 15 agustos.
Dün erken gebelik testi yaptım bir saat sonra silik çizgi çıktı bugün yine yaptım yarım saat sonra silik çizgi çıktı ama görmesi imkansız gibi çık zor görülüyor. Sizce ne zaman bir daha erken gebelik testi yaptırayım. Bu arada beş gündür şiddetli gaz sancısı ve adet ağrısı çekiyorum

Birkaç gün daha beklemeni öneririm canım :) için rahat etmiyorsa kan testi verebilirsin :)

Bat gününü bekle bence canım kesin olsun ama hamilesin gibime geliyor hadi inşallahhhh folik asit kullanıyormusun

Sinirlenme kuzum, sana da bakacaklar ❤ acele etme. Senin ne zaman bir işin erteleme, daha güzel şeyler oluyor unutma ❤ sabırlı ol..
Ayın 14une buldum randevu sabah. Okuldan izin alıp gidecem. 22 gün falan geçmiş olacak en son kontrolden. Hayırlısı bakalım umarım iyidir bebiş :)

Doğru aynende öle cnmm dushopan mı neyse cnm o ilacı hiç kullandın mı ¿ bn kullandm 10 tanesini yarn mı olrm adet yoksa o diğer 10 tane bitnce mi
Hiç kullanmadım canım. Bana sabah akşam olanından veriyorlardı önceden 1 haftada bitiyordu hap bitince adet oluyordum

Canım benimm ben özetle yazdım durumumu bıraktığım yerdeyim ama senin adına okadar sevindimki anlatamam. İnanılmaz stresliydin, çok takıyodun kafaya cidden senin için “ ne yaptı ne etti” diye düşünmeden edemedim. İmzalarına baktığım yoldaşlarımdan biride sen oldun koskocamaaan tebrik ederim. Sonunda Allah yüzüne güldü. Sağlıkla tutunsun inşallah bebişin sımsıkı
Aminnn canım benim. Rabbim en kısa zamanda sana da nasip edecek inşallah. Ben de çok umutsuzdum ama oldu sonunda. Allahım sizlere de en güzelinden nasip etsin inşallah canım benim :KK200:

H

Hımm tm kuzm sen nasılsın nasıl gidiyor
Okulda kurs açmıştım pişman oldum actigim günden beri. Çok yorucu olmaya başladı artık. Tatil de yapamadım. Bayramdan sonra bitiyordu. Bugün konuştuk müdürle arkadaşla. Dilekçe yazıp bitirecez haftaya çarşamba dilekçeyi vericez. 2 gün de gelmeyin boşver dedi müdür işlem 2 gün sürer dedi. Acayip mutluyum kurtulacam diye :KK70: hiç ara vermeden git gel sıkıcı oldu. Okulda öğretmen olarak 2 kişiyiz bir de idareciler. Personeller de işten çıkmış her yer pislik içinde acayip tiksinmeye başlamıştım

Sinirlenme kuzum, sana da bakacaklar ❤ acele etme. Senin ne zaman bir işin erteleme, daha güzel şeyler oluyor unutma ❤ sabırlı ol..
Ya maaşallah prenses de büyümüş. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah zaman çok çabuk geçiyor :KK200::nazar:

Amin bitanem.. n’aptın durumlar nasıl sende ?
Yavrm 8 gun kalmis bata..ama doru duzgun iliski olmadi ben salladim iice asilama heyacanim var :) eylulde ona baslicam ya hic kasmiyrm..tam yumurtlama doneminde kavgali olanlardanim bnde :) ondn pek bi beklentm yk yani zatn kolay olmuyr bi de onun stresini yasatiyorlar bize..hayirlisi be gulum :)

Bi kaç gun daha bekke canım sonra bidaha yap

X