Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde öyle ama hamilelerin 7.5 saat çalışmaları gerekiyor :KK43:

Evet 7.5 saat çalışma diye bir kanun var dimi ya iş yerin bunu kabul ettimi bende bugün söyliyeyim bakalım ne diyecekler
Evet canm yasalarda öyle bana 4:30 dan sonra işyerinde görünme dediler sonra basimiz ağrır dediler.tabi bu yasayı her yer ne kadar uyguluyor orası tartışılır

Merhaba kızlar şimdi doktordan geliyorum daha büyümemis benim benim yumurtaciklarım cuma günü tekrar gideceğim büyümesi için ne gibi şeyler büyütür yesem kızlar bilgi verirseniz sevinirim:KK43:

Saol yardımcı olduğun için :)
Ne kağıdı yani doktordan ne diye istiyim
Dr a deki ben çalışıyorum erken çıkış icin kağıt lazım.uzerinde adın soyadin TC kimlik numaran olucak bide şu şu haftalık gebedir tarzında yazicak.dr larin geneli biliyor fakat Dr un bebeğin kalp atışlarını duyması gerekiyor

Kuzuuum yerim ben seniii. İnan okadar merak ettimki bebişini, cinsiyetini, seni.. hiç aklımdan çıkmadın içimde kaldı yazamadım. Aşırı özledim söylememe gerek yok hep “ ne yapıyorlar acaba “ dedim durdum. Bende hiç değişiklik yok be kuzum sizleri bi yoklamaya geldim yine pek bakamayacağım öyle sözleştik eşimle :KK43:

Umarım bir sonraki uğrayışımda sizleri bebişlerinizi pışpışlarken kendimide hafta sayarken bulurum :)
Kuzumm Insallah donusun bebiş haberi için olur en yakın zamanda. Coook seviliyorsun

kızlar ya tavşanınıza akıl verin. dün kayınvalidemdeydik, eltimle ilgili bir şeyler anlattı şok oldum.
eltim, eşimin en büyük abisinin hanımı ve benden 20 yaş falan büyük, hani güya olgun olması gerek dersiniz. geçen gün beni aradı telde konuşuyorduk, bir yandan eşime yol tarif ediyorum falan. neyse kayınvalidemle birliktelerdi ama başka şeylerden konuşmaktan, bir de yoldayız vs derken karambole geldi ben kayınvalidemi soramadım. teli kapatınca demiş ki, anne bak seni sormadı hiç, annem de beni savunmuş yüz vermemiş ama bu ne fitneci bir kadın diyor bana.. hadi bu olay neyse.. ben çok tanımadığım insanların yanında daha soğukkanlıyımdır, tepkilerim kontrollüdür, eşim bana göre daha heyecanlıdır. ama milletin önünde tartışmamız olmamıştır, hayet sevgi-saygı çerçevesinde ilerleriz. eltim kayınvalideme bunlar çok uyumsuz, bak gör boşanırlar bence demiş :KK57:
ben bu lafları duyunca delirdim, siz ne diyorsunuz? zaten mesafeliydim iyice uzak durma kararı aldım.. millete bak yaa, insanlar böyle böyle deliriyor...
Hani diyorlar ya eski samimiyet akraba ilişkisi kalmamış diye
E bu tarz kotu niyetli insanlar varken ne mumkunn :işsiz: kıskandığı hissine kapıldım nedense en iyisi boşvermek kayınvaliden de sana soylemese daha iyi olurdu sanki. Zaten mesafelisin samimi olsan neyse. İnsanları anlamak da çok güç :bicak:

Slm kızlar bnm sat 22 temmuz bat tarihimi tahmin edemiorum gecen ay 21 gunde geldi bu ay ne zmn gelir bilemiycem bi kac gündür adet oncesi agrilr gibi ağrılarım olmaya basladi belim ve karnım ağrıyor midem kotu bugun belirti oarak sanmiotum ama yumurtlama gunum gecti sanıyorum akıntılar bitti bi de halsizlik var ki iki gündür b12 degerim cok yüksek ondan die düşünüyorum bu ay mutlu haber alacak mıyım ki cok meraklıyım

Kızlar ben kayganlaştırıcıyı bırakamıyorum preseed kullanıyorum sadece dış kısıma azıcık.. diğer türlü çok kuru oluyor . acaba gebeliği bu engelliyor olabilir mi? 3 aydır yumurtlama döneminde iliski oluyor ama gebelik olmuyor...

Kızlar ben kayganlaştırıcıyı bırakamıyorum preseed kullanıyorum sadece dış kısıma azıcık.. diğer türlü çok kuru oluyor . acaba gebeliği bu engelliyor olabilir mi? 3 aydır yumurtlama döneminde iliski oluyor ama gebelik olmuyor...
Bnm hicbi fikrim yok doktora danıştn mı hiç cnm

Dr a deki ben çalışıyorum erken çıkış icin kağıt lazım.uzerinde adın soyadin TC kimlik numaran olucak bide şu şu haftalık gebedir tarzında yazicak.dr larin geneli biliyor fakat Dr un bebeğin kalp atışlarını duyması gerekiyor
Haftaya kalp atışı için gidicem zaten iyi denk geldi o zaman isterim

Gebelige engel olmayan hatta gebe kalmak isteyenlerin kullandigi bi jel diye biliyrm cnm oyle okumustm..ama bilgisi olanlar daha iyi bilgilendirecektir ve sanki oyle bi forumda var burda bi bakin istersen

@Vuslat ne zaman sinir oldum kuzum ya. İlk randevu aldım sistemden kendi doktoruma zorunlu çalışma saati değişikliğinden dolayı iptal mesajı geldi. Aynı güne başka doktora aldım. O da bugün yok ve mesaj da gelmedi. Diğer doktorların da hasta sayisi doluydu muayeneyi kapatmışlar. Eve dönüyorum :KK43:

Merhaba kızlar şimdi doktordan geliyorum daha büyümemis benim benim yumurtaciklarım cuma günü tekrar gideceğim büyümesi için ne gibi şeyler büyütür yesem kızlar bilgi verirseniz sevinirim:KK43:
Canım prolaktinin yüksek değilse kuru incir yiyebilirsin ve bal tarçın çörek otu karışımı da yiyebilirsin

X