Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün baya duygusallaştım neden bilmiyorum ara da verdim zaten ama ağır gelmeye başladı bu uğraş isyan etmek istemiyorum tabi ki Rabbim korusun da zorlanıyorum benimle birlikte hamile kalıp çocuğunu kucağına alan arkadaşım (bebeği 6 aylık ) yine hamile olabilirmiş biz çok üstüne düşüyoruz diye mi böyle bilmiyorum baya ağladım bugün sürekli ağlamak geliyo içimden ama nereye kadar

Canım benim bir süre üzerine düşme ve pek düşünme. Olacağı varsa olur de Allah'a bırak başka şeylerle ilgilen. Stres sıkıntı yapma elbet zamanı gelince olacaktir. Üzülme kafan rahat olsun.

Canm kıyamam sana ya :-( üzerine dusme bı sure normalde olsa onun bu durumu seni pek alakadar etmez ama hassas bi donemdesin bak bende pes etmiştim olmucak tedaviye baslayim diye rabbim verdi.herseyde vardır bı hayır dualarım seninle

Kuzumm benimm kiyamamm ben sanaaa..inan ayni durumu biz tum bekleyenler yasiyoruz..neden ben sorusunu illa ki kendimize soruyoruz zaman zaman duygusllik durumuna dustugumuzde..ama biraz teslimiyet gerek sanirim istedigimiz diledigimiz yer oyle bir yer ki icimiz ne kadar yansa da elden hic bir sey gelmiyor..belki hic olmayacak diyor esim bazen ve ben o kdr uzuluyorum ki o belkiyi hic mi hic dusunmek istemiyorum..bu genc yaslarimizda Rabbim bizi evlat hasretiyle sinamasin kucaklarimizi bos birakmasin o belki hic olmayacak ihtimali beni kahrediyor ama inanmak zorundayiz be yavrum Rabbim buyuk dua ve sabir sonu mutlulukla biten sabir olsun insallah..

Canım benim bir süre üzerine düşme ve pek düşünme. Olacağı varsa olur de Allah'a bırak başka şeylerle ilgilen. Stres sıkıntı yapma elbet zamanı gelince olacaktir. Üzülme kafan rahat olsun.
Rabbime çoktan bıraktım canım ama aklımdan çıkmıyor yani oldu mu olacak mı düşüncesi de Yok açıkcası bugün biraz duygu patlaması oldu ama toparlarım inşallah desteğin için çok teşekkür ederim bizimde nasibimizde vardır evlat kokusu inşallah sende bebişini sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım..
bu ay çok üstüne düşmüyorum canım korunuyorum da zaten ama dediğin gibi hassas bi dönemdeyim galiba takılmazdım yoksa böyle şeylere.. sağol canım Allah razı olsun sende bebişini sağ Salim kucağına alırsın inşallah..
İlk başlarda o kadar takıyodum ki son 3 aydır falan olgun düşünmeye başladım teslimiyet en önemlisi tabiki Rabbim daha fazla yandırmasın.. kendi kendime diyorum yani elinden geleni yapıyosun fazlası gelmiyo kendini bunaltma daha fazla ve elhamdulillah son aylarda bunun rahatlığınıda yaşıyorum bugün bi duygu patlaması yaşadım demek ki boşalmam gerekiyodu hiç yokken ağlamaya başladım vardır bunda da bi Hikmet Rabbim İnşaAllah daha fazla bekletmeden hayırla sağlıkla nasip etsin biz isteyenlere desteğin için çok teşekkür ederim bitanem İnan insanın en yakınları anlamazken tanımadığın insanla aynı dilden konuşmanın tadı da bi başkaymış bunu anladım Allah razı olsun

Amin canım benim Rabbim gönlünden ne geçiyorsa nasip etsin inşaallah

Geçmiş olsun canım benim ❤ doktorlar müdahale edemiyor mu?

Cnm ck gecms olsn Rabbim sana sifa versin bebisini sana bagislasin..uygun tedavi yontemleriyle insallah toparlarsin tez zamanda

Canım çok geçmiş olsun bi an önce iyileşirsin İnşaAllah

Geçmiş olsun canım ya çok zor inşallah bi an önce geçer

Geçmiş olsun kuzum

Hepinizden allah razı olsun tek ilacı var malesef onuda sürekli içiyorum zaten . Ama atak geldiği zaman engellemiyor.. stres üzüntü herşey yasak ama insanın elinde değil ki Geçecek bi hastalıkta değil genlerden doğuştan geliyor ağrı kesici serum ve 3 gün raporla eve döndüm şimdi çok şükür bebeğin durumu iyi .. cumartesi günü kardeşimi askere gönderdik sanırım çok kafama taktım atakta geldi..

Allah kavustursun canim..evet uzuntu tetiklemis ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…