Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Girdinmi kiz sonunda :) hayirli olsn yeni isin..renk katar hayatina iyi gelicektir illaki sana.. belki bebisinde hoop diye gelir kuzucum bu tempoda :)
Teşekkür ederim canımm inşallah bakalım :halay: Şimdi ben kafama takmıyorum iş güç derim ama hep dşünürüm hamiş miyim diye biliyorum kendimi:p

iş nasıl gidiyor yeni ortam her zaman heyecanlıdır
Sağol canım güzel gidiyor şimdilik :KK200: Hayırlı haberlerini alırız inşallah:KK49:

Ben bu ara bekleme moduna aldım kendimi zaten kaç kişi kaldık şurda hamile olmayan hepsi hamile olunca öylem oluyo :)
Bende bekleme modundayım canım valla yum ne zamandı adetim ne zamandı hiçbir bilgim yok. Çok kalitelide geçirmedik zaten bu ayı :) Az kaldık bizde onlara katılalım artıkk:KK73:

Teşekkür ederim canımm inşallah bakalım :halay: Şimdi ben kafama takmıyorum iş güç derim ama hep dşünürüm hamiş miyim diye biliyorum kendimi:p

Sağol canım güzel gidiyor şimdilik :KK200: Hayırlı haberlerini alırız inşallah:KK49:

Bende bekleme modundayım canım valla yum ne zamandı adetim ne zamandı hiçbir bilgim yok. Çok kalitelide geçirmedik zaten bu ayı :) Az kaldık bizde onlara katılalım artıkk:KK73:
İnşaAllah katılırız canım ya ne diyeceğimi de bilemiyorum artık duadan başkası gelmiyo elimizden :):) yeni işin hayırlı olsun bu Arada güzel gider umarım :):)

Aminn insallahh..boyle hamislerimiz dua edince icim bi hos oluyo nasi mutlu oluyrm bir bilsenizz :) tskr ederiz
Her gün buraya bakıyorum mutlaka hamiş olan var mı diye heyecanla tek tek sayfaları okuyorum ve isteyen herkes için dua ediyorum hamile olanlar sağ salim kucağına alsın diye hepinizi aileden gibi görüyorum artık:KK200::KK200:

X