Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet pazar gununu beklemek en iyisi adet olazsam, pazartesi yaparim yine
Pazartesi yapman daha garanti olur bence de tatlm. Bilirsin ki ilk olarak kana sonra idrara gecer hormonlar. O yüzden uzme kendini. Ola ki olumsuz haber alirsan da diger ay icin calisma yaparsin

• Beğen
Reactions: D-E
Pazartesi yapman daha garanti olur bence de tatlm. Bilirsin ki ilk olarak kana sonra idrara gecer hormonlar. O yüzden uzme kendini. Ola ki olumsuz haber alirsan da diger ay icin calisma yaparsin
Haklisin canim, olmamissada uzulmem zaten, ve bu ay o kadarda takmam olucaksa olur, en iyisi stres yapmamak

Beta sonucum çıktı 3126:KK200: öğleden sonra eşimle doktora göstericez inşallah. Allahım bekleyen isteyen herkese nasip etsin :anneadayı:
Ayy maşallah canım çok sevindim :) Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) hemen hamişlere kondurdum seni de :)

Kizlar ben dayanamadim test yaptim ama erken test degil normal olanlardan, kocaman bir negatif cikti. Belki hala erken bat 12 kasim, ama omadi galiba bu ayda, ama nedense hic uzulmedim alistim artik heralde, ne zaman olursa olur kafayi cok yormak istemiyorum.
aslında 3 gunde cok erken degıl sanırım ıkımızdede bişi yok :KK43: :KK43:

• Beğen
Reactions: D-E
Sogan kurünu kullandign zamam akintın cok oluyor bilgin olsun canım. Ve 15 günden fzla yapma. Bende eylülde adet olduktan sonra yapmıştım çünkü.
10 gün yada 1 hafta yapıcam canım çok uzun süre yapamam inşallah bi faydası olur çoğu kişide işe yaramış :)

Sogan kuru ile ilgili forumda sayfalar var cnm bi arastir istersen genellikle olumlu sonuc alinmis bende yarin baslayacagim sogan kurune.
şimdi buldum konuyu bende onu araştırıyodum tepkilere bir bakiyim dedim :)
Bende denedim bu ay soğan suyu zaten iltihapım var belki ondan olmuyor diye inşllah işe yarar
şans deneyecez bakalım inşallah bir sonuç alırım ^^

şimdi buldum konuyu bende onu araştırıyodum tepkilere bir bakiyim dedim :)

şans deneyecez bakalım inşallah bir sonuç alırım ^^
Canım bende denedim 15 gün sabah akşam içtim. Ama benim bi sürü engel varmış o zaman bilmiyordum .inşallah sende faydası olur .

X