Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar son 1 günüm kaldı cumartesi kürtaj olucam :KK43:
Doktorumla konustum teste gerek yok zaten uzun bir işlem olmayacak 7-8 dk anca sürer dedi .
Önceden zaten tahlillerini yaptırmıstın korkma rahat ol dedi ama endiseliyim :KK43:

Kızlar son 1 günüm kaldı cumartesi kürtaj olucam :KK43:
Doktorumla konustum teste gerek yok zaten uzun bir işlem olmayacak 7-8 dk anca sürer dedi .
Önceden zaten tahlillerini yaptırmıstın korkma rahat ol dedi ama endiseliyim :KK43:

Canım korkma kürtaj için genel anestezi ile oluyorsan hiç hissetmiyordum birşey zaten ben boş gebeligim de olmuştum

Canım anestezi ile hiç hissetmiyordum bir saat kadar sersem gibi oluyorsun o kdr nasip değilmiş benim doktorum bana demişti bu bebek dogsaydi belki sakat olacaktı kolu bacağı olmayacaktı kromozunda problem olduğu için böyle oluyor dedi
Aynılarını söyledi bana da canım ama o kadar korkuyorum ki :KK43: özel muaynehanede olacam dua edin :KK43:

Aynılarını söyledi bana da canım ama o kadar korkuyorum ki :KK43: özel muaynehanede olacam dua edin :KK43:

Korkacak bir durum yok canım zaten birşey hissetmiyorsun seni bir saat gözlem altında tutuyor sonra normal hayatına devam ediyorsun hatta bana antibiyotik yazmış doktor sekreter sisteme işlemeyi unutmuş kontrole gittiğimde ilaçları içtin mı dedi hayır dedim sadece kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum iltihap oluşmadan antibiyotik kullanmadan atlatmistim ben

X