Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen teeeee en altta çıktı sayfaya sığmamış meğer pdf e çevirmesem görmicem

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    166 KB · Görüntüleme: 87
şimdi ben bu 0.44 e inanmalımıyım kızlar belkide yok oyalamak için bilerek salladı ne biliyim ben şimdi
Güzelim doktor niye sallamasyon iş yapsın . Diğer değerlerinle birlikte yeniden bakarız demiş belki değerlerinde farklı bir yükseliş görerek ihtimal verdi bilmiyoruz ki .. Kendini ferah tut .. Güzel düşün .. Barkodun varsa onlardan bi kontrol et bakalım yok değilse hastaneyi ara ara yokla yine . Şimdi doktora sordum başka bir isimle istem yapılıyor mu hocam diye hayır dedi . Belki çıktısını vermemiştir sana .. Bozma moralini hemen :KK51:

Güzelim doktor niye sallamasyon iş yapsın . Diğer değerlerinle birlikte yeniden bakarız demiş belki değerlerinde farklı bir yükseliş görerek ihtimal verdi bilmiyoruz ki .. Kendini ferah tut .. Güzel düşün .. Barkodun varsa onlardan bi kontrol et bakalım yok değilse hastaneyi ara ara yokla yine . Şimdi doktora sordum başka bir isimle istem yapılıyor mu hocam diye hayır dedi . Belki çıktısını vermemiştir sana .. Bozma moralini hemen :KK51:
yukarı koydum canım sayfaya sığmamış pdf e çevirdim bilgisayara indirdim öyle çıktı çektim koydum cidden 0.44 müş

Canım şeker testini yaptın mı ben şimdi şeker macun çamaşır suyu ve sade idrar testini yaptım gidip bi erken gebelik testi alıcam hepsi pozitif çıktı :110:
Evet canim yaptim, seker erimedi.
Dismacununu da yaptim, rengj degismedi ama kopurdu gibi, bende anlamadim
Insallah testin pozitif cikar

Kızlar ben şimdi catlatma ignemi yapicam .Doktor bana cuma cumartesi ilişki önerdi. Sizce çok geç olmaz mı iğne yaptığımız gün olmuyormu.bilenler bi hayriniza cevap verin :bicak:

Evet canim yaptim, seker erimedi.
Dismacununu da yaptim, rengj degismedi ama kopurdu gibi, bende anlamadim
Insallah testin pozitif cikar
Diş macunu rengi değişmesede köpürür yazıyordu benim şeker erimedi macun acayip köpürdü çamaşır suyuda aynı şekil hahahaha eczanede uzak üşendim şuam kahvaltıdan sonra gideyim en iyisi

X