Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi iyice kafam karıştı annemin idrarda şeker hemen erimiş benim hala duruyor .. çamaşır suyu onunda köpürmüş

Selam kızlar benim regli gecikmeli de olsa geldi bu ay ovulasyon ile kontrol edeceğim bakalım birde bunu deneeyelimmmmm

pek umutlu değilim hala canım değer baya düşük bata 2 gün var altı üstü gebelik olsa daha yüksek olması gerekirdi 12. gün yumurtlama oldu şimdiye çoktan belli olması lazımdı

Canım hiç üzülme bende yaptırdım 0,45çıktı. Doktor direk gebelik yok dedi sağlık olsun dedim bende. Ovulasyon testi sipariş ettim bu ay da onunla deneme yapmak istiyorum. İnşallah tutar :) sağlıkla hergüne uyandığımız müddetçe sorun yok demektir

bu ayda soğan kürü yapmayı denicem bakalım inşallah faydasını görürüm hala aklımda klomen kullanmak var birden fazla yumurta büyürse birinden biri tutar belki diye düşünüyorum ama bilemedim

Kızlar, karbonat çamaşır suyu vs vs gibi testlerin bir doğruluk payı yok umudunuzu kırmak istemem ama...

Bu yediklerimizle alakalı bir durum gibi yani idrardaki asit-baz dengesiyle.
Hamileyken idrarın daha asitli olduğunu söylüyor bu testi savunanlar ama ilgisi yok. Hamileyseniz ve alkali besleniyorsanız yine köpürmüyor mesela arkadaşımda denemiştik merak edip 2 aylık hamileydi ama o testler negatif çıkıyordu.

Ama daha asitli şeylerle besleniyorsanız köpürebiliyor hamile olmasanız da.

Kizlar ben dayanamadim test yaptim ama erken test degil normal olanlardan, kocaman bir negatif cikti. Belki hala erken bat 12 kasim, ama omadi galiba bu ayda, ama nedense hic uzulmedim alistim artik heralde, ne zaman olursa olur kafayi cok yormak istemiyorum.

Canım klomen dktr vermeden içmen iyi değil sonra kis olma olasılığı var yumurta çatlamazsa ben okadar ısrar ediyorum dktruma vermiyor yumurtalarda bir problem Yok diye
bu ayda soğan kürü yapmayı denicem bakalım inşallah faydasını görürüm hala aklımda klomen kullanmak var birden fazla yumurta büyürse birinden biri tutar belki diye düşünüyorum ama bilemedim

Kizlar benim regl 6 gun sürerdi. Bu sefer 3 gün sürdü. 4 gün affedersiniz açık kırmızı damla damla üç dört sefer filan geldi ve bitti. Hani desem düşük filan oldu ama parça bişey düşmedi. Nie böyle oldu anlamadım ben?

Gününü bekle canım belki testte çıkmamıştır hayırlısı artık

Reactions: D-E

Hic olmayan biseyse kontrole git bence canım.

Kuzum cok var.Herkes testlerle ogrenecek diye bisy yok cidden.Kendinizi uzmeyin.
Yumurtlama gunu nasil onemliyse adet gunude onemli sonucta vucudun bi dengesi var.Ve kusursuzca isliyor.

Kızlar ben şimdi catlatma ignemi yapicam .Doktor bana cuma cumartesi ilişki önerdi. Sizce çok geç olmaz mı iğne yaptığımız gün olmuyormu.bilenler bi hayriniza cevap verin
Bugun yaptirirsan yarn iliski onerilir canim. Kacta yaptirdigina dikkat et. 36 saat sonra iliski ile degerlendir mutlaka. Cumrtsiyi de bos gecme. Hakkimzda hayrlsi olsun.

Bat günune kdar bekle canim şphelerin var ise tekrar yaparsin. Hormonlar anca karışiyordur çünkü.

Kuzum cok var.Herkes testlerle ogrenecek diye bisy yok cidden.Kendinizi uzmeyin.
Yumurtlama gunu nasil onemliyse adet gunude onemli sonucta vucudun bi dengesi var.Ve kusursuzca isliyor.
Yok canim uzulmedim olmamissada calismalara devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…