Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah bağışlasın prensesini yeni gözdenizde sağlıkla gelsin inşallah:) teşekkür ederim konuşmak çok iyi geldi♡♡

Klomene ilk kez mi başlayacaksın canım ? Bende pko var benimde adetim çok düzensizdi. kan tahlillerini yaptrdn mı hormonlara baktı mı doktor ? Yumurtalıklara vs... Ben klomenle 2 kez hamile kaldım. İlki dış gebelik oldu. Klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım o ay. Sonrasında bitane daha kayıp verince 6 ay korundum her ay çok düzenli geldi peşinden adetim yine gecikti 60.gün tarlusal kullanarak adetimi zor getirdim. O ay korunmayı bırakacaktım ama Doktora gitmeden kendim klomen kullandım adetim yine gecikmesin diye. O ay ilk kez yumurtladığımı gördüm değerlendirdim çok şükür oğlum dünyaya geldi. Ben çok bitkisel kür denedim soğan suyu bende işe yaramamıştı sen dene istersen inşallah faydasını görürsün. Hayıt tohumu, aslan pençesi, civanperçemi de düzensizliğe çok iyi geliyor. Ben ne bulursam içmiştim :) klomen iyi gelecektir gebelik oluşmasa bile adetini gününde getiriyor çünkü düzenli yumurtlamanı sağlıyor. Benim ilk işim adetimi düzene koymak olmuştu bu yüzden. Sonrası zaten geldi. eğer tahlillerde gebelik yoksa adete dair belirtilerde yoksa sökücü iç gelsin ki çalışmalara başlayabil :) Allah yardımcın olsun.

Bu ay kupkuru geçiyor, hiç akıntım olmadı bu zamana kadar diye bilirim. Bugün 18. Gün ve normalde yoğun akıntım olurdu benim hep.
Neden akıntı azalır birden bukadar bilen var mı?

Bu ay kupkuru geçiyor, hiç akıntım olmadı bu zamana kadar diye bilirim. Bugün 18. Gün ve normalde yoğun akıntım olurdu benim hep.
Neden akıntı azalır birden bukadar bilen var mı?
bazen olmaya bilir kuzm sürekl, olcak diye birsey değil hayırlısı olsun gebelik mi düşünüyon

Ay yok yaa olmam suan 4+4 doktora 4+5 te gdcem görünür mü ki acaba yaa
canım benım bes haftalık kee göründü sekiz haftalıkta kalp atişi sık gitmedim düşük yasadım 3 kez bi hafta bekle bence kese tam görunur yada gidersen küçük buyuj ıhtımal görür insallah hayırlısı olsun

Sağol canm pazartesi gidicem bakalım söylerim Dr a mide yanmasını.bende 16. Haftayı bekleyim en iyisi devlete gidiyorum erken söylemez büyük ihtimalle hayirlisi olsun bı şey değişmez ama merak işte

Kızlar merhabalar günaydınnnn
Uzun zamandır giremiyordum buralara. 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım. Şimdi ayın 20 sinde adet olmam gerekiyordu 21 inde gebelik testi yaptım pozitif çıktı
Pazartesi günü kan verdim değerli beta hcg için dün sonuçları elime aldım ve 120,6 çıktııı
Ne dersiniz sizce bebiş mi geliyoorrrr
Birde sizce bugün mü yeniden kan vereyim yoksa yarın mı arada 1 gün mü olsun 2 gün mü ? Şimdiden yanıtlar için çooook teşekkür ederimmm

Bu bi sorun degil ama bebege dikkat edicez ona gore hamileyken ilac kullanicaksin fln dedi kuzum..vala asilama istiyrm direk aslinda bana kalsa direk tup :) ama asilamada aklim kalmasin diyrm ne bileym smdilik bole dusunuyrm..sonuclara gore bi tedavi dedi ne dusubuysnz dedm bnce hersey temiz bisiye gerk yk dedi bn kabul etmicm cnm ilacla tedaviden olmuyr yani bu belli bisi artk..

Gecmis olsun cnm.Akdeniz anemisi hamileliğe engel değil diye biliyorm.Yesim Salkım Akdeniz anemisi bildiğim 2 dpgum yaptı kadın.İlac verir belki hamilelikte.Asılamaaya geçecek misin?AY hadi inss güzel bir ay olsunnnnn

Testlerin guzel sorunsuz olmasi elbetteki guzel yavrum da ne bileyim yaa hala dogal dene diyo kadin bana..yk dedm tup o da ona yok dedi :) asilamada karar kildik insallah..ya kuzum ilacla 1.5 senedie zatn olmamis yani orda muayene parasi verip duracagima asilama deneyeyim aklimda kalmasin..Rabbim ol derse olacak belki aceleci davraniyrm bilmiyrm ama artk bi yerdende ilacli tedaviden kaciyrm sikildim cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…