Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunların hangisi hcg ben görmüyorum

Eklentiler

• IMG_7987.JPG
    33,1 KB · Görüntüleme: 60
9 ekim kuzum . Gerçekten üstümü giymeye bile halim yok
cnm aslında sımdı gıtsen bıle kese görunmez ultrasondan bakmıyo gıcık doktorlar hcg 1500 ustunde olunca bakıo devlettekı doktrlar özele gıdıyosan sıkıntı yok ben bı hafta daha bekle derım aslın

bilerek demiştir belki yok demek yerine
Günaydın herkese canım seni üzmek istemem ama benim geçen ay 0.695 falan çıktı garib bir rakamdı daha önce görmemiştim bende sevinip heveslendim dktrda konturol altında ol bakalım 2 gün sonra sesi 2 gün sonrada 0.900 gibi birşeydi öğünde hastalandım zaten günüm 3 gün geçmişti tabi bir senedir beklediğim için nasıl mutlu olmuştum sonra tabi ağlama zırlama adete yakın böyle biraz yüksek çıkabiliyormuş ama inşllah senin öyle olmaz bide olabilecek bir Örnek de veriyim benim kuzenimin bebeği kalp atışı duyulana kadar kanda çıkmadı şimdi öyle şey olurmu diyecen ama bende şehir efsanesi sanardım ama en yakın şahitiyim kanda baktırmıştık kaçkere çıkmıyordu iki gün önce yapmıştık negatifdi 2 sonra muane oldu kalp atılı duyuldu hormonal bir durumdu sanırım

olmama ihtimali daha yüksek sanırım cumartesi bat boşuna umutlanmiyim

Üsttede bunlar var hiç değil

Eklentiler

• IMG_7988.JPG
    37,7 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…