Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım nerelerdesin yada ben mi görmüyorum msjlarini:) sanirim stres yaptigimiz hersey etkiliyor:/ beyinle ilgili malumun. Ilacini kac ay kullandin ekstra ne yapıyorsun
Pek yazmıyorum canım bebek olmayınca kendime küstüm galiba.
2 ay klomen kullandım tabi ilk ay kist yüzünden tedaviyi bıraktık ikinci ayda olmadı sonra ki ayda ben ilacı kullanmadım doktora da gitmedim. Eşim çok yoğun çalışıyor doktorun söylediği tarihlerde bazen evde olamıyor ben boş yere hormon almış oluyorum bu yüzden bıraktım ilacı canım oluruna bıraktım artık. Prolaktin için de ilacı 2 ay kullanmışımdır. Ama dedim ya kafaya çok takan birisiyim belki de bu yüzden ilaç fayda etmedi. Eşimi bekliyorum işleri biraz hafiflesin o kontrole gidecek belki ondan sonra bende tekrar tedaviye başlarım.

şurayı iş yoğunluğundan çok takip edemiyorum iki gündür benim istifa depremim işyerinde sürüyor :KK70: ama bir şarkı var neydi şarkıcının adı hatırlamıyorum sabah sabah burayı okuyunca o geldi herkesin bir derdi var durur içerisindeee diyordu o moddayız bende bu ay reglımde beraber doktora şişliye gidicem orda bir doktor bulduk çok övüldü birde arkdaş fatihde bi doktoru çok övdü bakalım

şurayı iş yoğunluğundan çok takip edemiyorum iki gündür benim istifa depremim işyerinde sürüyor :KK70: ama bir şarkı var neydi şarkıcının adı hatırlamıyorum sabah sabah burayı okuyunca o geldi herkesin bir derdi var durur içerisindeee diyordu o moddayız bende bu ay reglımde beraber doktora şişliye gidicem orda bir doktor bulduk çok övüldü birde arkdaş fatihde bi doktoru çok övdü bakalım
Hayirlisi olsn hakkinda cnm her iki konudada :)

• Beğen
Reactions: Cac
Naptın istifa isini:)
Hadi bakalım ugur getirsin yeni dr size kuzuu:dua:

:)Ay dimi cok severim fondüü çilekllii:)
21 ni bekliyorm.Yumurtlama da 14..gün(hic bukadar rahat olmamıştım:KK70:)Ondan sonra gelmezse yapcam artık:)
vala ben de 14.gn yumurta bu ay erken olmuştu sali günü test yaptım yine negatf artık bıraktım inş senden iyi haber

X