Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senim transferler ne zmn olacak

Benim silikleştikten sonra tuttu sanırım nasip inşallah bebeğin seninledir

İçmemiştim :) ilk hamileliğimdi bilmiyordum bide .. :) olabiliyor yani canın falan birsey çekerse ki inşallah çeker sonra süprizin hop kucağında inşallah

Artışa baktır canım ama kese için ben 5+3 gittim görünmüyordu bile nokta kadardı biraz beklemen gerekecek

Ya cnm ilaçla ilgili değilde bende akdeniz ateşi hastalığı var günde 3 kere onun için hap içiyorum o hapta b12 kan düşüklüğü yapıyor sürekli ilk 4 ayda hamilelikten dolayı yiyip içemedim yesemde istifra ettim bu yüzden düştü baya ömür boyu ilaçlara talim yaşıcam sanırım . Senin dediğin gibide yaparım umarım daha etkili olur
Canım transfer muhtemelen Ağustos sonu Eylül başı gibi olur

Adet bitikten sonra verecekmişim onu şimdilik hormon için kan tahlili aldılar da smear alırken acıyo mu ya bugün bi şey yaptı naptığını da anlamadım çok acıttı acı eşiğim yüksektir halbuki
yok acımıyor bi aparat takıyo ,sonra içine kulak çöpü gibi bişe sokuyo ama sankı fırça sökülmüş gibi bi his bi kaşıntı oluyo komik yani,10 sn işlem, kulak çöpündeki ıslaklığı bir aparata sürüyor lab incelensin diye bitti gitti en fazla 10 sanıye

yok acımıyor bi aparat takıyo ,sonra içine kulak çöpü gibi bişe sokuyo ama sankı fırça sökülmüş gibi bi his bi kaşıntı oluyo komik yani,10 sn işlem, kulak çöpündeki ıslaklığı bir aparata sürüyor lab incelensin diye bitti gitti en fazla 10 sanıye
Anladım canım bitsin adetim de gidicem bakalım lh da yüksek çıktı zaten

vala bende senle aynı durumdayım işten çıkıyorum 1 yıllık evliyiz çocuk yok onu bile göze aldım çıktım iş görüşmesinde bile hemen çocuk yaparsın dicekler lafını çok duycam yaşımda 33 ama huzurum olsun bebişde borçlardan dolayı askıya alma 9.aya girdim ben hala tık yok bırak gelen gelsin ilerde pişman olma hayırlısı dile A April wind
Kızlar bende 7 aydir denıodm yumurtlama falan takıp edıodm olmuyofu bu ay adet bitti 1 gun sonra basladık 4 gun boyunca hep oldu ilişki ve beklenen mucize geldii bu yontemi bence sizde deneyin A April wind

KIzlar lh fshın iki katı çıkmış bu pko mu oluyo ?
bazı görüşler 2 katı, bazıları ise 3 katı hatta daha fazla olmalı diyor. ayrıca prolaktin vs. gibi diğer parametreler de önemli. ultrason görüntüsünde minik minik çok sayıda yumurta görünmesi ve adet gecikmeleri, adet olamama, tüylenme vs. şikayetler olması halinde direkt teşhis konuluyor. doktorun en doğru değerlendirmeyi yapacaktır. yine de soğan kürünü yapabilirsin, meyilin varsa da yardımcı olur.

Kızlar bende 7 aydir denıodm yumurtlama falan takıp edıodm olmuyofu bu ay adet bitti 1 gun sonra basladık 4 gun boyunca hep oldu ilişki ve beklenen mucize geldii bu yontemi bence sizde deneyin A April wind
geçen rglden hemen sonra bizde başladık azimli şekilde tam yumurta günü kavga ettik olmadı önceki gün olmuştu sonrasında yum çatladı iyice saldık biz ,ben bi doktor kntrolu yapcam eşiminde tahlil vermesi gerek yine durumumuza bakıcam, aşılama istiyorum ben, eşim istemıyor

geçen rglden hemen sonra bizde başladık azimli şekilde tam yumurta günü kavga ettik olmadı önceki gün olmuştu sonrasında yum çatladı iyice saldık biz ,ben bi doktor kntrolu yapcam eşiminde tahlil vermesi gerek yine durumumuza bakıcam, aşılama istiyorum ben, eşim istemıyor
Bide benim dediğim gibi dene istıosan

• Beğen
Reactions: Cac
bazı görüşler 2 katı, bazıları ise 3 katı hatta daha fazla olmalı diyor. ayrıca prolaktin vs. gibi diğer parametreler de önemli. ultrason görüntüsünde minik minik çok sayıda yumurta görünmesi ve adet gecikmeleri, adet olamama, tüylenme vs. şikayetler olması halinde direkt teşhis konuluyor. doktorun en doğru değerlendirmeyi yapacaktır. yine de soğan kürünü yapabilirsin, meyilin varsa da yardımcı olur.
Gastritim var maalesef soğan kürü yapamıyorum çok istiyorum yapmayı ama maalesef birazdan gidicem inşallah yoktur onu da takarım ben kafama :silah:

X