Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızı ya kiyamam:/ aglamazsak acilamiyoruz biz kadinlar:) ama sakın ümitsizliğe dusme inan bi anda oluveriyor bi bakiyosun melegin gelmis :) seninde yakindir ben inanıyorum❤
Esinin sigarayı azaltmasi zaten super bisey darisi benim esime. Caksir suyunu bilmiyorum ama keci boynuzu özünü vs kullansin bence. Zaten cok saglikli. Yan etkileride yokturdur.
Denemeye devam kuzu olacak büyük iş. Anlat icinden ne gelirse yaz bize rahatlıyor insan. Seviliyorsunn❤
whiterabbit88 whiterabbit88
Ben de seni seviyorum tatlisim,
Gormeden tanimadan ne kadar sevilirse o kadar :) senin esin de sigara olayina bir cekiduzen versin malum bebik geliyor saglikli ortamda yetissin :) keciboynuzu aklimda olsun yavrimu sagolasin

Ben de seni seviyorum tatlisim,
Gormeden tanimadan ne kadar sevilirse o kadar :) senin esin de sigara olayina bir cekiduzen versin malum bebik geliyor saglikli ortamda yetissin :) keciboynuzu aklimda olsun yavrimu sagolasin
Cansinnn❤ evet birakacam diyorda bakalim kuzu sikmadan hatırlatıyorum.
Insallah bacım tamamen bırakırlar

Yuksek olduğu zaman düşük olabiliyormuş. Benim de göğüslerimde beyazlıklar oluyor uyarılınca. Korkuyorum o yüzden takip edilsin istiyorum
Bende de Prolaktin sorunu olduğu olduğunu için sordum. Şimdi sana desem sikma kendini yine sikacaksin. Biliyorsun bu hormon stresten etkileniyor.
Inşallah sorunsuz atlatirsin surecini

Bende de Prolaktin sorunu olduğu olduğunu için sordum. Şimdi sana desem sikma kendini yine sikacaksin. Biliyorsun bu hormon stresten etkileniyor.
Inşallah canım. Aslında yükselmesi lazım ama. 8.haftadan itibaren başlıyormuş yükselmeye. Ilk gittiğim doktor yüksek ama şuan müdahale edemeyiz dedi. Pazartesi bu sonuçlarla başka doktora gidecem bakalım ne diyecek. Şuan herhangi bir sıkıntı görünmüyor o yüzden stres yapmıyorum :)

Kızlar bu prolaktin bebeği kafaya çok takınca mı etkileniyor yoksa herşeyi kafaya takınca mı? herşeyi kafaya takan birisiyim çok kızıyorum kendime.
Ben ilacı kullandım bitti tekrar test yaptırmadım ama göğüs uçlarımda beyazlık var.

ay versin ins igne. yoruldum gidip gelmekten. sixakta cok zor oluyor
Benim ilk ay kist oluştu tedaviyi yarıda bıraktık ikinci ay eşim şehir dışındaydı kendi haline bıraktık o yüzden üçüncü ayda ben kendim bıraktım tedaviyi :) biraz da iğne korkum vardı tam denk geldi :) inşallah sana fayda eder canım

Benim ilk ay kist oluştu tedaviyi yarıda bıraktık ikinci ay eşim şehir dışındaydı kendi haline bıraktık o yüzden üçüncü ayda ben kendim bıraktım tedaviyi :) biraz da iğne korkum vardı tam denk geldi :) inşallah sana fayda eder canım
hamilemisin cnm simdi. ben isyerinden izin almaktan biktim. o yizden hemen olsn bebis.

Inşallah canım. Aslında yükselmesi lazım ama. 8.haftadan itibaren başlıyormuş yükselmeye. Ilk gittiğim doktor yüksek ama şuan müdahale edemeyiz dedi. Pazartesi bu sonuçlarla başka doktora gidecem bakalım ne diyecek. Şuan herhangi bir sıkıntı görünmüyor o yüzden stres yapmıyorum :)
Bebisin onden gidiyor olabilir.hem bu hafta araliklari kisiden kisiye degisiyor bence. Düşük riskini atlattin diye düşünüyorum hayirlisi ile. Kalitesiz yumurtaya sebep oluyor bu hormon e oyle degil tutunuyor kuzunn.
Tabi ki rahat olalim daha surecin yeni başladı saglik ocağına da bildirdin demi. Kadin dogum dr dan daha cok ilgileniyorlar

Kızlar bu prolaktin bebeği kafaya çok takınca mı etkileniyor yoksa herşeyi kafaya takınca mı? herşeyi kafaya takan birisiyim çok kızıyorum kendime.
Ben ilacı kullandım bitti tekrar test yaptırmadım ama göğüs uçlarımda beyazlık var.
Canım nerelerdesin yada ben mi görmüyorum msjlarini:) sanirim stres yaptigimiz hersey etkiliyor:/ beyinle ilgili malumun. Ilacini kac ay kullandin ekstra ne yapıyorsun

X