Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hamile yım 6 haftalık ilk çocuğumu bende düşğk yapmıştım ondan olabilir o zman umarım kaybolur
Olabilir. Doktor kardeşime öyle söylemişti zaten kist olma ihtimali olabiliyor. Ama sıkıntı yapacak birşey yok. İlaç tedavisine cevap veriyor çoğu kist ve adetle atılıyor.

Ay artık rüyama girmeye başladı ya. Rüyada gördüm gerçek olsun inşallah diyelim. 4yada 5 haftalık hamile olduğumu öğreniyorum rüyamda doktordan kontrolde.

Eki Görüntüle 2169683
Ama yanıltabilir diyor sonuçlar günüme daha var 3 gün. Herhangi bir belirtide yok. Sağlık ocağına gittim 2007den beri güvenilirliği yok diye kaldırıldı idrar testi dediler. Kan verdim ama cuma çıkacak cumaya kadar nasıl bekleyeceğim
Ne alaka ya cuma çıkacak gidip acil de ver 1saatte çıkıyor canım ayrıca bence hamilesin çizgi net yani

Ne dicem peki hamilelik için mi diyeceğim saat farkeder mi çalışıyorum gerçi hastane de uzak en erken yarın gidebilirim
Hayır istediğin saatte gidebilirsin günüm geçti de hemen yapıyorlar kadın doğum varsa oranın aciline git yani o nasıl bir sağlık ocağı cuma ya kadar çıkmıyor normalde bir saat en fazla yani insan bekleyemez senin için söylüyorum canım

I
Okuyamadım yorumları ne alemdesiniz adetine var mı daha şüphe var mı
Beklenen adet tarihine daha var. 2. asilama ayın 11'inde yapildi. Ama bende su an hic belirti yok. Bu 8.ayımız. 8 aydır bekliyoruz . insan ister istemez olumsuz dusunuyo ama yine de umudumu kaybetmek istemiyorum

Yeni ay yeni umutlar kuzum ne diyelimm hayrlisi olsn insallah..
Bende simdi liseden bi arkadasimin ikinci cocuguna hamile oldugunu ogrendimm ilk cocugu 2 yasindaydi..onun adina sevindm ama kendim adina uzuldum her zamanki gibi..grubumuz var gorustugumjz hepsinin birer cocugu var ikincilerin haberi gelmeye basladi ;( Rabbim bize sabir versin :KK43:
poff yarama bastın baby ben de şu 2. çocuk mevzularını duyunca iyice film kopuyor

Kizlar bnım ağrilar dvam ve koyu renkli akıntim oluyor bu ay hamile gibi hıssediyorum inş hıslerim bni yanıltmaz
hadi inşallah bakalım =) neden olmasınn, süper olur hem de

bende bişi çıkmıcak sabah erken gebelik testi yaptım koskoca negatif ,bugün işten ayrılmaya niyetim var burda çok sinir stres harbi var sıkıldım iyice stresten uzak durmam lazım
Belli olmaz canım regl gelmeden Ümit kesme derim ben.. iş konusunda da bunaldıysan çık canım kafan rahatlar biraz en azından

X