Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evde gül yapraklarım ve mumlarım var kuzum soframı hazırladım sayılır zaten kırmızı kırmızı:halay:Umarım benim öküzün hoşuna gider romantik olcaz derken ormantik olmayalım:KK70:
Ohh super :) ellerine saglk aksaminiz guzel olsn cnm nice yillariniz olsn mutlu huzurlu

Kızlar bu arada kafama takılan birşey var sol yumurtalığımda 7 cm büyüklüğünde kist varmış 3 aydan sonra kaybolabilir dedi çok büyük dedi kaybolmazsa ilaç tedavisi varmış böyle bişey yaşayan var mı ya da çevresinde duyan

Canım benim kızkardeşimde vardı. İlk hamileliğinde düşük olmuştu kimyasala gebelikten dolayı ilgisi varmı bilmiyorum kürtaj oldu.. tam düşmediği için bebek,,birkaç ay sonra kist var dedi doktor ilaç kullandı. Adetiyle beraber attı kisti sonrasında birkaç ay sonra hamile kaldı. Önümüzdeki ay 1 yaşına girecek sarı kuş

Hepinize merhaba kızlar nasılsınız bunu diycemi hiç düşünmedim ama şükür regli oldum asiri sancidan başka bişi yok bende:-)

Canım benim kızkardeşimde vardı. İlk hamileliğinde düşük olmuştu kimyasala gebelikten dolayı ilgisi varmı bilmiyorum kürtaj oldu.. tam düşmediği için bebek,,birkaç ay sonra kist var dedi doktor ilaç kullandı. Adetiyle beraber attı kisti sonrasında birkaç ay sonra hamile kaldı. Önümüzdeki ay 1 yaşına girecek sarı kuş
Ben hamile yım 6 haftalık ilk çocuğumu bende düşğk yapmıştım ondan olabilir o zman umarım kaybolur

Hepinize merhaba kızlar nasılsınız bunu diycemi hiç düşünmedim ama şükür regli oldum asiri sancidan başka bişi yok bende:-)
Yeni ay yeni umutlar kuzum ne diyelimm hayrlisi olsn insallah..
Bende simdi liseden bi arkadasimin ikinci cocuguna hamile oldugunu ogrendimm ilk cocugu 2 yasindaydi..onun adina sevindm ama kendim adina uzuldum her zamanki gibi..grubumuz var gorustugumjz hepsinin birer cocugu var ikincilerin haberi gelmeye basladi ;( Rabbim bize sabir versin :KK43:

Canm goguslerim çok fazla acıdı diken batiyordi sakin.normal de sadece ağrı olur hafif.bide son adete 4 gün kala aynı saatlerde kasiklarim ağrıyordu adet oldum sanıyordum gidiyorum bakıyorum bı şey yok ertesi gun yine aynı idrar da koyulaşma oldu çok su içtiğim halde derken günüm gelince test yaptim pozitif di
Canım ya kasıklarım karnım batiyor goguslerim desen ayni senin dediğin gibi adet oldum sanıyorum alıntım geliyo bugün test yaptım çok ince belli belirsiz bi çizgi cikti

• Beğen
Reactions: Cac
Kızlar regl olmama 4 gün kala ve 3 gün kala ( dün ve bugün) erken gebelik testi yaptım ikisi de pozitif çıktı hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Bugün aklıma geldin canım uzun zamandır yazmıyordun...beklemedeyiz her zamanki gibi sende durumlar nasıl?

Çok şükür canım beklemeyle geçiriyoruz günlerimizi :KK69:sen nasılsın ?
bende bişi çıkmıcak sabah erken gebelik testi yaptım koskoca negatif ,bugün işten ayrılmaya niyetim var burda çok sinir stres harbi var sıkıldım iyice stresten uzak durmam lazım

523E044D-775D-4B43-B6C4-A84C9FDF267B.jpeg
Canm iki tane yaptığın kesin hamissin :)
Ama yanıltabilir diyor sonuçlar günüme daha var 3 gün. Herhangi bir belirtide yok. Sağlık ocağına gittim 2007den beri güvenilirliği yok diye kaldırıldı idrar testi dediler. Kan verdim ama cuma çıkacak cumaya kadar nasıl bekleyeceğim

X