Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetin 2-5 günler arası hormonlara bakılıyor diye biliyorum canım. git bakalım ne isteyecek, nasıl çıkacak. her şey iyi olsun inşallah. ben arada olan gecikmeleri falan çok önemsemiyorum ya. yani hep düzensiz değilse ve çok aşırı gecikmediyse fazla takmamak lazım sankim.

ay canımm yukarıda da yazdığım gibi ara sıra olan gecikmeleri fazla takmamak lazım kuzum ya. sigara olayında da kafanda bitirmeye çalış tatlım. senin de tahlil sonuçların iyi çıkar umuyorum ki. size peki tüp bebek merkezi aşılama vs. önermedi mi? nasıl bir yol izleyeceksiniz? her şeyiniz iyiydi bir kilo ve sigara konusuna takılmıştı doktor sanırım. eşinin sonuçları da normal mi? meraktan soruyorum inşallah gerekmese de doğal olsa hepimizin..
Bndende esimdende istedi kuzum vitamin fln vardi icinde gerisinden anlamiyrm..yarin vericez bakalim insaah iyi cikar..onermedi o sonuclara gore yol izlicez ama elimdeki testlere gore normal yoalla olamasi lazm biraz takviye gerekebilir dedi.bu yarinki verecegim kan belirlicek tedaviyi kuzum

haklısın canım. ne yapalım Allah dermansız dert vermesin. bak ne güzel ilk aşamada döllenme gerçekleşti ve 5 de gayet güzel bir rakam. inşallah testler de olumlu sonuçlanır ve kaliteli embriyolar transfer edilir. gelişme olunca yaz mutlaka =)
Yazcam canım inşallah bakalım

Aslında kullanmıyoruz kuzum ama sanırım bu seferlik alkollü olur:KK51:
Hmm oleyse ickiye uygun mezeler hazirlayabilirsin canim. Kavun-karpuz, peynir, zeytinyaglilar, acili ezme falan olabilir. Ya da sarap ise kirmizi et ya da makarna yapabilirsin. Daha kokteyl tarzi seyler icin de meyve ve cips vs tarzi olabilir.Keyifli, uzun suren bir aksam olsun. Sevdiginiz muzikleri acin. Kapatin telleri atin bir kenara :) nice guzel yillariniz olsun. Az zaman kaldigi icin baska bir sey gelmedi aklima :)

Bndende esimdende istedi kuzum vitamin fln vardi icinde gerisinden anlamiyrm..yarin vericez bakalim insaah iyi cikar..onermedi o sonuclara gore yol izlicez ama elimdeki testlere gore normal yoalla olamasi lazm biraz takviye gerekebilir dedi.bu yarinki verecegim kan belirlicek tedaviyi kuzum
Anladim yavrumm, sonuclar temiz cikar insallah, bakalim neler onerecekler. Bizi de bilgilendir tatlim

Evlilik yıldönümü için tavsiyeler alabilir miyim? :KK45: Hatta şöyle güzel bir masa hazırlıyım diyorum neler yapabilirim yardımcı olabilecek güzel yürekli var mı:dondurma:
Elinde ufak boy (cep albüm)fOtograflar varsa masaya çuval iplerle sarkıtabilirsin cnm.Mumlarla yazılar harfler yapabilirsin:)Samdan kullanabilirsin,mumları yak ama mutlaka:)

Hmm oleyse ickiye uygun mezeler hazirlayabilirsin canim. Kavun-karpuz, peynir, zeytinyaglilar, acili ezme falan olabilir. Ya da sarap ise kirmizi et ya da makarna yapabilirsin. Daha kokteyl tarzi seyler icin de meyve ve cips vs tarzi olabilir.Keyifli, uzun suren bir aksam olsun. Sevdiginiz muzikleri acin. Kapatin telleri atin bir kenara :) nice guzel yillariniz olsun. Az zaman kaldigi icin baska bir sey gelmedi aklima :)

Anladim yavrumm, sonuclar temiz cikar insallah, bakalim neler onerecekler. Bizi de bilgilendir tatlim
Teşekkür ederim canım :KK200:

Elinde ufak boy (cep albüm)fOtograflar varsa masaya çuval iplerle sarkıtabilirsin cnm.Mumlarla yazılar harfler yapabilirsin:)Samdan kullanabilirsin,mumları yak ama mutlaka:)
Bol kalpli bol mumlu bir akşam olacak:KK53: Keşke regl bitmiş olsaydı :KK70::KK70:

Canım napim valla 6 embriyomdan 5 tanesi genetiğe gitti ödüm kopmuştu 5. Güne kalan olmucak diye ama çok şükür bakalım 20 gün sonra sonuçlar gelcek sağlıklı olursa transfer olcak. Ya varya kendiliğinden hamile kalanlar ne büyük bir lütuf bilseler. Böyle hep korkuyla beklemek çok zor
Canım rabbim büyük inşallah başarılı olur denemeniz.çok doğru söylüyorsun kendiliğinden hamile kalanlar çok şanslı.değerini bilmek gerek.rabbim tez zamanda sana ve tüm bekleyenlere nasip etsin İnşallah.

Evlilik yıldönümü için tavsiyeler alabilir miyim? :KK45: Hatta şöyle güzel bir masa hazırlıyım diyorum neler yapabilirim yardımcı olabilecek güzel yürekli var mı:dondurma:
Ben eşime güzel bir masa hazırlayıp çok güzel yemekler yapmıştım.hatta pastayı falan da kendim yaptım.baya bi süsledim masayı da .klasik bişeydi belki ama eşim değişik yemekleri sever ondan çok mutlu olmuştu.

Ben eşime güzel bir masa hazırlayıp çok güzel yemekler yapmıştım.hatta pastayı falan da kendim yaptım.baya bi süsledim masayı da .klasik bişeydi belki ama eşim değişik yemekleri sever ondan çok mutlu olmuştu.
Benim eşimde öyle yemeğe çok düşkün herşeyide sever maşşallahı var:halay:Ortamı ayarladım pratik birşeylr yapcam bide.. Zaten geç geliyor :) Umarım erken gelmeye kalkmaz bugün:KK45:

Biraz aceleye geldi ama et sote patates püresi yapacam yemek olarak yanında şarap:KK45: Onun dışında krem peynirli kanepe, cips çeşitlerinden aldım ve meyve tabağı yapcam. Birde badem ve fındık vardı onları da çerez tabaklarına alırım. Tatlı meselesini düşünmedim tatlısı benim dermişim:KK45: Aslında aklımda biryerlere gideriz gibi fikirler vardı ama içimden böyle geçti yapasım geldi. Doğaçlama olacak artık. Bir tek vaktimi alacak olan ana yemek gerisini tabağa alıp masaya koycam:KK16:

Tabikide kuzumm bnm en iyi biz anliyrz birbirimizi..insallah guzel cikar bakalim kuzum dr.un ne diyeceginj merk ediyrm sonuclara sonasi Allah kerim artik

Biraz aceleye geldi ama et sote patates püresi yapacam yemek olarak yanında şarap:KK45: Onun dışında krem peynirli kanepe, cips çeşitlerinden aldım ve meyve tabağı yapcam. Birde badem ve fındık vardı onları da çerez tabaklarına alırım. Tatlı meselesini düşünmedim tatlısı benim dermişim:KK45: Aslında aklımda biryerlere gideriz gibi fikirler vardı ama içimden böyle geçti yapasım geldi. Doğaçlama olacak artık. Bir tek vaktimi alacak olan ana yemek gerisini tabağa alıp masaya koycam:KK16:
Gul yapraklari ve mumlar beni her zaman cekmstir kuzum :)

Kızlar bu arada kafama takılan birşey var sol yumurtalığımda 7 cm büyüklüğünde kist varmış 3 aydan sonra kaybolabilir dedi çok büyük dedi kaybolmazsa ilaç tedavisi varmış böyle bişey yaşayan var mı ya da çevresinde duyan

X