Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanki var gibi ama çok dikkatli bakınca ve ilk 5 dakikada böyle olmadıysa ümitlenip üzülme canım. Sonradan bütün testlerde görmek istersen görebiliyorsun bu şekil çizgileri
Yani ilk 5 dkkda zaten kırmızılık geçti ama ilk yarim saatte bu şekilde oldu

adetin 2-5 günler arası hormonlara bakılıyor diye biliyorum canım. git bakalım ne isteyecek, nasıl çıkacak. her şey iyi olsun inşallah. ben arada olan gecikmeleri falan çok önemsemiyorum ya. yani hep düzensiz değilse ve çok aşırı gecikmediyse fazla takmamak lazım sankim.

ay canımm yukarıda da yazdığım gibi ara sıra olan gecikmeleri fazla takmamak lazım kuzum ya. sigara olayında da kafanda bitirmeye çalış tatlım. senin de tahlil sonuçların iyi çıkar umuyorum ki. size peki tüp bebek merkezi aşılama vs. önermedi mi? nasıl bir yol izleyeceksiniz? her şeyiniz iyiydi bir kilo ve sigara konusuna takılmıştı doktor sanırım. eşinin sonuçları da normal mi? meraktan soruyorum inşallah gerekmese de doğal olsa hepimizin..

Umarım canım bakalım nasıl olacak. Ben daha önce hiç bu kadar gecikmemiştim o yüzden evham yaptım umutlandım. Artık akıllandım gecikirsem 1 hafta geçmeden test yapmam :) Bebiş olduğunda kıpkırmızı çizgi görmek istiyorum

Canım napim valla 6 embriyomdan 5 tanesi genetiğe gitti ödüm kopmuştu 5. Güne kalan olmucak diye ama çok şükür bakalım 20 gün sonra sonuçlar gelcek sağlıklı olursa transfer olcak. Ya varya kendiliğinden hamile kalanlar ne büyük bir lütuf bilseler. Böyle hep korkuyla beklemek çok zor

haklısın canım. ne yapalım Allah dermansız dert vermesin. bak ne güzel ilk aşamada döllenme gerçekleşti ve 5 de gayet güzel bir rakam. inşallah testler de olumlu sonuçlanır ve kaliteli embriyolar transfer edilir. gelişme olunca yaz mutlaka =)

Kızlar sonunda dayanamayıp bende gittim 6 haftalıkmış kalp atışını da duydum çok mutlu oldum Rabbim isteyen herkese versin inşallah inşallah sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olurr

Ayy ne güzel sağlıkla sıhhatle kucağına al canım. Darısı da inşallah bize en yakın zamanda

Evlilik yıldönümü için tavsiyeler alabilir miyim? Hatta şöyle güzel bir masa hazırlıyım diyorum neler yapabilirim yardımcı olabilecek güzel yürekli var mı

Kızlar erken gebelik belirtisi neler yaşadınız???
Canm goguslerim çok fazla acıdı diken batiyordi sakin.normal de sadece ağrı olur hafif.bide son adete 4 gün kala aynı saatlerde kasiklarim ağrıyordu adet oldum sanıyordum gidiyorum bakıyorum bı şey yok ertesi gun yine aynı idrar da koyulaşma oldu çok su içtiğim halde derken günüm gelince test yaptim pozitif di

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…