Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde de komşumuz büyük amcamızın kızı hamileydi. Bi gün müthiş bi kulak ağrısıyla doktora gidiyor. Doktor muayenede hiçbir şey bulamıyor
En son hamileliğin haftasını soruyor. Öyle hemen acilen doğuma alıyorlar. Doğum sancısı kulağında hissetmiş.

Yani yaptirmami diyorsun
Dr un yönlendirsin cnm hepsi farklı şeyler söylüyor çünkü yaptırmak istemeyenler neden yaptırmıyor diyince açıklayayım dedim :) bide allah korusun down sendromlu desede aldıramazdım 2-3 lü yapılacak deseydi yaptırmazdım o yüzden ..

Benim annem 40 yaşında kardeşimi doğurdu ona dediler down sendromlu diye 14 yaşında hiç birşeyi yok :)

Çok enteresan :) demekki kulağımız ağrırsa son haftalarda kadın doğuma koşucaz

vala iyi iş güç tatile gittik çok bakamadım regli bekliyorum bende normalde 23/24 temmuz bekentim ama bu ay yumurtam çok erken çatladı 5-6 gibi çizgi belirgindi 7 de silikleşti 9-10 gibi çatlaması lazımdı şuan regl olacak gibi ağrım var umutlenmek istemiyorum

Bu ay nedense herkes bi değişik yumurtlamış döngüler değişti sanırım o yüzden. Belki sıcaklardandır.Hayırlısı olsun inşallah

canımm ümitsizlenme belki de vardır minik melekcik =) normalde bata 1 hafta var anlaşılan, hayırlısı.

Bu ay nedense herkes bi değişik yumurtlamış döngüler değişti sanırım o yüzden. Belki sıcaklardandır.Hayırlısı olsun inşallah
canım buna kesinlikle katılıyorum. benim normalde 1-2 gün uzayan akıntı olur, sonrasında da çatlar. bu kez 4 gün deli gibi akıntım oldu. çok iğrenç ama bildiğin lök diye düşüyordu akıntı hatta şimdi bata 8 gün var gibi hesapladım. sende durumlar nasıl?
U Umithepvar bacım, kaçırdım mı mesajını bilemedim, naptın bakalım?
@Efe2014 Sessizgemi86 kızlar sizleri de merak ediyorum, keyifler nasıl?
ben de 2 haftalık izin sonrası bugün işe başladım. öyle sersem sersem takılıyorum =)
bu arada topikte sigara muhabbeti dönünce yazmak istedim. ben tek tük içerdim, tamamen bıraktım. eşim de test sonuçlarını görünce biraz afalladı o da çok azalttı ve bırakmak üzere. inşallah bu da vesile olur bakalım..

Aynen canım bende olması gerekenden 2 gün sonra yumurtladım ama yumurtlamadan sonra 16. gün sökülebildim. Adetten öncede anormal bir şekilde beyaz akıntım vardı. Hatta kaç kere regl geldi sandım tuvalete koştum baktım akıntıymış. Yarına randevum var canım 4. günü olcak adetimin bakarsa hormonlarıma bakar diye düşünüyorum kısmet :)

Ayy o akintilar nasi oynuyo bizle :) bende durumlar karisik yavrm bi gelck gibi bi kayboluyo gelir sanirim bugun.dunu pas gectk..36. Gun bugun baya uzadi bu ay..
Diger kizlari bnde merak ediyrm insallah guzel geciyordur tedavileri
Sigara konusunda bnde kararliym artk insallah birakicam suan 2 oldu yemeklerdn sona olayini birakirsam tmmdir.dun bi aksm yemegindn sona ictm..ama dr ck kesin konustu kuzum kilo ve sigara konusunda

Ac karnina gitmeyi unutma kuzum :*

2 hafta izin sonrasi da hic bisi yapasin gelmez be yavrm bugun alisma gibi gecer senin icin :) bnde kurbanda cikcm insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…