Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben7 yıllık evliyim 3 defa tüp bebek yaptrdım olmadı adetim 4 gün gecikmede kasıklarım rahmime doğru cok agrıyo dünden beri sabah kalkınca övürtü geliyo içimden kendime konduramıyorım ama hamile olabilirmiuimki acaba

Ben7 yıllık evliyim 3 defa tüp bebek yaptrdım olmadı adetim 4 gün gecikmede kasıklarım rahmime doğru cok agrıyo dünden beri sabah kalkınca övürtü geliyo içimden kendime konduramıyorım ama hamile olabilirmiuimki acaba
Oncelikle h.geldin aramiza..o kdr ugras ve zamandn sonra belki yuzun gulucektir ndn konduramiyorsun belki de ve insallah Rabbimin senin icin uygun gordugu zaman bu zamandir..Rabbim yardimcin olsn hepimiz seni ck iyi anlariz ceken biliyr :KK43:

Merhaba ben 3 defa tüp bebek denedim 7 yıllık evliyim adetim 4 gün gecikti kasıklarım rahmime doğru cok agrıyo arada içimden övürtü geliyır kendime konduranıyırum ama acaba hamile olabilirmiyim ki test yapmaktanda korkuyorumm
İnşallah hamilesindir canım hakkında hayırlısı bence gecikmen varsa hemen yap

Ne bılım her ay umutlanıorm olmuyo bu ayda olmicak gıbıme gelıo

Nasip canım afedersin bi tarafımızı da yırtsak zamanı değilse olmuyor. Sen umudunu kaybetme ❤️

Bende pek bişey yok ıslaklık var biraz

Bende belirti yoktu cnm

aynen bazı şeyler üstüste yazılınca bildirimlerin hepsi düşmüyor :KK66: öyle gözüküyor şimdilik elhamdülillah bi sıkıntı yaşamadım. Allah ın izni ile böyle gider umarım ..önümde birde şeker olayı var onuda atlatırsak :KK36:

Çok sevindim cnm inşallah hamileliğinin sonuna kadar böyle devam eder

Kızlarrr. Bebek 6 haftalikmiş. Gördüm bebeği kalbi de atıyor. Kese de düzgün hicbir problem yok 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şükürler olsunnnnn :KK200:

Çok şükür canım tekrar hayırlı uğurlu olsun ❤️

Yok kız 8 aylıkmıs valla sok sok:KK43:Anlamamıs.regl de mi oldu acaba?Enterasan..

Maşallah valla :)

Kararsizim bilmiyorum ki..20.hagtada detayli ultrason varmis galiba onu yaptiririmda bunu bilemedim

Ben gittim cnm dr ölçtü ense kalınlığını 2-3 lüye gerek yok dedi . Genelde yanlış sonuç verdiği için tercih etmiyor kimse yaptırmayı down diyip sağlıklı doğan çok çocuk var . Ben 4 lüyü yaptırdım sadece oda dr eğer down sendromlu bi bebeğin olursa doğumda karşılaşman daha büyük etki yapabilir dedi ondan yaptırdım 4 lü daha kapsamlı yapılıyormuş hata oranı daha az

Nasip canım afedersin bi tarafımızı da yırtsak zamanı değilse olmuyor. Sen umudunu kaybetme ❤️

Bende belirti yoktu cnm

Ben gittim cnm dr ölçtü ense kalınlığını 2-3 lüye gerek yok dedi . Genelde yanlış sonuç verdiği için tercih etmiyor kimse yaptırmayı down diyip sağlıklı doğan çok çocuk var . Ben 4 lüyü yaptırdım sadece oda dr eğer down sendromlu bi bebeğin olursa doğumda karşılaşman daha büyük etki yapabilir dedi ondan yaptırdım 4 lü daha kapsamlı yapılıyormuş hata oranı daha az
Yani yaptirmami diyorsun :KK66:

Bende belirti yoktu cnm

Bugün cok sancim ve ağrim var hayırdır inşallah kasiliyorum böle fena

Bende belirti yoktu cnm

Teşekkür ederim bitanem :KK200:

Selam kızlar nasilsiniz . Içim sıkıldı biraz bende kendimi buraya attım.bebekle bir sorun yok eşim le biraz vıdı vıdı ettik. Bazen bu erkekler sanki dünyada tek mis gibi davranıyorlar. Bazende kuzu gibiler. Neyse bende yaramazlık yok özet bu kızlar sizde ne var ne yok. Bu seymaka ne zaman dönecek aramıza .

Selam kızlar nasilsiniz . Içim sıkıldı biraz bende kendimi buraya attım.bebekle bir sorun yok eşim le biraz vıdı vıdı ettik. Bazen bu erkekler sanki dünyada tek mis gibi davranıyorlar. Bazende kuzu gibiler. Neyse bende yaramazlık yok özet bu kızlar sizde ne var ne yok. Bu seymaka ne zaman dönecek aramıza .

İyi nolsun çalişmalara devam :)

olmadı adetim 4 gün gecikmede kasıklarım rahmime doğru cok agrıyo dünden beri sabah kalkınca övürtü geliyo içimden kendime konduramıyorım ama hamile olabilirmiuimki acaba
Annemin de 7 yıl çocuğu olmamış hatta bazı doktorlar olmaz demiş ama ben olmuşm benden sonra 7 yıl daha olmadı sınr abir kız kardeşim oldu arkasından hemen erkek kardeşim oldu umusunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin zamanı vardır

Aa super o da kahvaltidn sona mi :) beni ck zorladi kahvaltidan sona k.pederlere gitmistm almadm yanima eve gelincede direk temizlige giristm.ama aksm yemegine nolur bilemem :))) cok icmiyrz aslinda ama iste mecbr.dr.dan duyunca daha bi degisik oldu..Onlar olur da ben kendime engel olabilirmiym ahh ahh :)
Bugün ben rahatsızdım yine birazda ondandır içemedim ama aslında sabahtan içmesek içmeyiz diye düşünüyorum :olamaz: ben sigarayı bile çoğaltmayım diye milletle görüşmeyi kestim :KK70:yanında birisi olunca çok içiliyor ...

Aa super o da kahvaltidn sona mi :) beni ck zorladi kahvaltidan sona k.pederlere gitmistm almadm yanima eve gelincede direk temizlige giristm.ama aksm yemegine nolur bilemem :))) cok icmiyrz aslinda ama iste mecbr.dr.dan duyunca daha bi degisik oldu..Onlar olur da ben kendime engel olabilirmiym ahh ahh :)
Esasen benim eşimin ailesi bilmiyo gerçi eşimde arada tek tük içiyorum diye biliyo bırakırız inşallah ya şöyle bir hafta içmesek aramayız diye düşünüyorum az içiyoruz sonuçtaa

Cnm erkek tayfasi ck zor bir tayfa bize zor derler bir de halbuki herseyimiz aciktir.netizdir.insallah kisa sureli olsn sikma canini..bebisimizi dusun..
Biz ayni debelenenler grubu oldk sayili kaldk insallah Rabbim yuzumuzu guldurur hepimizin en hayirli zamanda..

Ben işe başlamadan önce İşyerinde birinin eşi ciddi bir beyin ameliyatı geçirmiş ve kiloluymuş kadın. Kimse fark etmemiş kadının hamile olduğunu. Neyse bir gün karnım ağrıyor die acile gitmişler. Ayyy bacağımın arasında bişey düşüyor derken kızları doğmuş:) çokta sağlıklı
Amanınnnnnnnn:rapci:Oluyor iste böyle seyler:spor:

X