Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin kaçtı değerin.ben Bugün başlıycam kullanmaya

Olabildim kızlar gece kırmızılara döndü akıntı ama çok feci dönem geçiriyorum Ne uyku uyuyabildim ne düzgün yatabildim
Hayırlısı olsun tatlım inşallah tez zamanda sağlıklı hayırlı bi şekilde gelir meleğin.sıcaklar etkilemiştir muhtemelen rahatlamışsındır olmaması da kötü

Canm Dr direk ikili test için gel dedi.30 temmuz a buldum gününü.ilkinde yaptırdım bunda da yaptıricam Allah nasip ederse.sen yaptırmayı dusunuyormusun canm
Kararsizim bilmiyorum ki..20.hagtada detayli ultrason varmis galiba onu yaptiririmda bunu bilemedim

Benim doktor hiç bahsetmedi çarşamba gittiğimde.ikili testten falan.sadece bir ay sonra kontrole gel dedi.
Normalde 12 haftada ikili tarama varmis canim ...bilmem senin doktor neden bahsetmedi ki anlamadim... ben neden kimsenin 2 li taramaya sicak bakmadigini anlamadim

3,95 ile başladı 2,25 oldu kullanınca
Sağol canım cevap için.ya ben ne yaptım biliyormusun ilacın yan etkisine baktım çarpıntı falan yazıyordu.evde de tekim bugün eşim nöbetçi.o yüzden yarın başlayım dedim ilaca.sende böyle yan etki falan olmuşmuydu ilk ilaca başladığında

Normalde 12 haftada ikili tarama varmis canim ...bilmem senin doktor neden bahsetmedi ki anlamadim... ben neden kimsenin 2 li taramaya sicak bakmadigini anlamadim
Alt tarafı bir tüp kan alıp riskleri değerlendiriyorlar. Bebeğe ya da anneye bir zararı yok esasen. Ben yaptırdım, sonuç iyi çıktı, kafam rahat :)

Bilmiyorum ki canım .benim de aklıma gelmedi bulantı odaklı gittiğimden sormadım hiç.sadece tahlil istedi tsh hemogram vs rutin testler hiç söylemedi test var diye.ben bir ay sonra gidersem nerdeyse 14 haftalık olur t

Alt tarafı bir tüp kan alıp riskleri değerlendiriyorlar. Bebeğe ya da anneye bir zararı yok esasen. Ben yaptırdım, sonuç iyi çıktı, kafam rahat :)
Eee neden o zaman grnelde neden kimse istemiyor yaptirmak... ultrasonda mi fazla kaliniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…