Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yap benim 6 gün kala çıktı

Yazdığım yarım gönderdim ya kusura bakmayın. Devamı şu , son bi kaç gündür sağ kasığımda sancı gibi hissediyorum hani çok da ümitlenmek istemiyorum üsütme de olabilir başka belirti yok çünkü..test yaparsam negatif çıksa da üzülecem.bekleyecem sanırım mecburen.

Yani iyimi kötü mü bilemedim:) aslında iyi gibi şuydu buydu diye endişe yok.pat diye geliyo bebiş stressiz
Haziran annelerinde bir arkadaşım var. Annesi buna hamile olduğunu 6 aylıkken öğrenmiş riskli bir gebelikmiş. Annesi o yüzden anlamamış zaten, Sürekli kanaması olunca. Öğrendikten 1 ay sonra da 7 aylık doğum yapmış :) stres yapmadan geçmiş hamilelik oh misss:))

bakmayın. Devamı şu , son bi kaç gündür sağ kasığımda sancı gibi hissediyorum hani çok da ümitlenmek istemiyorum üsütme de olabilir başka belirti yok çünkü..test yaparsam negatif çıksa da
Sen bilirsin kuzum ama üzülme bak Rabbim en hayırlı zamanda veriyor zamanını bekliyor

ucundan gösterdi valla. senin düzensiz mi oluyor böyle canım zormuş belli olmaması ya.
Kuzumm tedavi gordugum aylar 27. 28. Gunde geliyordu..iki aydir biraktm tedaviyi iste belli degl o yuzdn ovu testi fln da yapmadm :) bal tarcn corek otunu yaptigim ayda tedavi gordugum ay gibi zamaninda gelmisti..bu ayda yapayim diyrm

Sıra bulmak imkansız dün ve ondan önceki gün jastanedeydim sıra vermediler özelde bulamadım pazartesi öxelde buldum ona gideceğim inş
Benim de pazartesiye randevum vardı. Dayanamadım bugün gidip fiş aldım meraktan :))

Kızlar merhaba Bugün tahlil yaptırdım ve tsh 3,18 çıktı doktor endokrine görünmem gerektiğini söyledi.gittim endokrin doktoruna yetişemedim çıkmış.ben de dahiliye doktoruna gösterdim.o da hamilelikte 2,5 altı olması lazım deyip ilaç başladı.levotiron 25 mg her sabah iç dedi bir ay sonra kontrole çağırdı.aranızda var mı kullanan çok tedirgin oldum.bebekte zeka geriliği falan oluyormuş tsh yüksekliğinde
Ben de kullanıyorum baştan beri canım. İlacın adı farklı sadece. 1 ay sonra kontrolde düşmüştü TSH değeri. Bu sefer de T4 çok düşük diye devam ettirdi, içiyorum halen. Önceki gebeliğimde de kullanmıştım

X