Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heyyyy masallah o nasil işmiş. Bende tekrar tekrar okudum. Daha oncede hamilelik yasamis nasil farketmemis. Insallah bebegide iyidir. Hicbir testi yapilmamis. Bizim gibi folik asit içmemiş vitaminler kullanmamiş. Darisi başımıza diyelim.
İnsallah cnmm.Folikasidi gectim,ilac kullanıyormus kadın.Allah korumus demek valla:dua:

Kızlar merhaba Bugün tahlil yaptırdım ve tsh 3,18 çıktı doktor endokrine görünmem gerektiğini söyledi.gittim endokrin doktoruna yetişemedim çıkmış.ben de dahiliye doktoruna gösterdim.o da hamilelikte 2,5 altı olması lazım deyip ilaç başladı.levotiron 25 mg her sabah iç dedi bir ay sonra kontrole çağırdı.aranızda var mı kullanan çok tedirgin oldum.bebekte zeka geriliği falan oluyormuş tsh yüksekliğinde

Kızlar merhaba Bugün tahlil yaptırdım ve tsh 3,18 çıktı doktor endokrine görünmem gerektiğini söyledi.gittim endokrin doktoruna yetişemedim çıkmış.ben de dahiliye doktoruna gösterdim.o da hamilelikte 2,5 altı olması lazım deyip ilaç başladı.levotiron 25 mg her sabah iç dedi bir ay sonra kontrole çağırdı.aranızda var mı kullanan çok tedirgin oldum.bebekte zeka geriliği falan oluyormuş tsh yüksekliğinde
Aman canım kötü şeyler getirme aklına lütfen. İçine sinmediyse başka bir doktor görüşü daha al istersen?

Slm kızlarr
Dün esim bisey anlattı ben sok.Fabrikada arkadaslarından birinin esi düzenli ilac kullanıyormus.Bir rahatsızlıgından ötürü.
Gecen hafta agrıları artıyor,dr a bi gidiyorlar.Kadın 8 aylık hamileymis:skandal::KK54:Orda ögreniyorlar,40 gün sonra dogumu varmıs:KK55:Rabbimin mucizesi.1 kızları varmıs,erkek geliyormus:dua:Dr testlerini yapacakmıs bu hfta saglıklı duruyor demis.Sanırım bagırsak tarafına yerlesmis bebek,ins dedim sag salim alırlar kucaklarına:dua:Aklıma her geldiginde dua ediyorm dünden beri:KK200:
Ben işe başlamadan önce İşyerinde birinin eşi ciddi bir beyin ameliyatı geçirmiş ve kiloluymuş kadın. Kimse fark etmemiş kadının hamile olduğunu. Neyse bir gün karnım ağrıyor die acile gitmişler. Ayyy bacağımın arasında bişey düşüyor derken kızları doğmuş:) çokta sağlıklı

Aman canım kötü şeyler getirme aklına lütfen. İçine sinmediyse başka bir doktor görüşü daha al istersen?
Pazartesi endokrine de gidicem ama işte korktum bi an.sonra bi doktorun videosunu izledim.çok yüksek olanlarda ve uzun süre tedavi olmayanlarda problem olabiliyormuş.benim iki hafta önce normaldi.şimdi de artık bi standart geliştirilmiş 2,5 üzeriyse tsh gebede hemen ilaca başlanıyormuş.rahatladım şimdi.kullanıcam ilacı.rabbime emanet inşallah.gebeler tsh değerinizi takip ettirin.aksatmayın

Ben işe başlamadan önce İşyerinde birinin eşi ciddi bir beyin ameliyatı geçirmiş ve kiloluymuş kadın. Kimse fark etmemiş kadının hamile olduğunu. Neyse bir gün karnım ağrıyor die acile gitmişler. Ayyy bacağımın arasında bişey düşüyor derken kızları doğmuş:) çokta sağlıklı
Yani iyimi kötü mü bilemedim:) aslında iyi gibi şuydu buydu diye endişe yok.pat diye geliyo bebiş stressiz

Benim kahverengi akıntı gelmeye başladı öğlen ama hala tam sökülemedim.:110:

X