Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlarr
Dün esim bisey anlattı ben sok.Fabrikada arkadaslarından birinin esi düzenli ilac kullanıyormus.Bir rahatsızlıgından ötürü.
Gecen hafta agrıları artıyor,dr a bi gidiyorlar.Kadın 8 aylık hamileymisOrda ögreniyorlar,40 gün sonra dogumu varmısRabbimin mucizesi.1 kızları varmıs,erkek geliyormusDr testlerini yapacakmıs bu hfta saglıklı duruyor demis.Sanırım bagırsak tarafına yerlesmis bebek,ins dedim sag salim alırlar kucaklarınaAklıma her geldiginde dua ediyorm dünden beri

nasıl ya okurken 8aylığı dedim yalnış okudum herhalde 8 haftalıktır die başa döndüm 8aylık yazıo gerçekten hiç mi bişey anlamamış karnı çıkmamış ne tuhaf sağ salım kucagına allah almayı nasıp etsın bızler ayda kactane gebelık testı alıp yapan ınsanlarız bu gruptakıler hele hamıle kalmak ıcın neler yasadık çektık cogumuz bu sekıldesını ılk defa duydum tebrık ederım

Kızlarrr. Bebek 6 haftalikmiş. Gördüm bebeği kalbi de atıyor. Kese de düzgün hicbir problem yok 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şükürler olsunnnnn
Cok sukur canim bekledigine deymis. Masallah bebisine. Saglikla kucagina almani dilerim. Artik rahat bir nefes almissindir Hamileliginin tadini cikarma zamani geldi bence.

Cok sukur canim bekledigine deymis. Masallah bebisine. Saglikla kucagina almani dilerim. Artik rahat bir nefes almissindir Hamileliginin tadini cikarma zamani geldi bence.
Aynen bitanem. Rabbim sizlere de en güzelinden nasip etsin inşallah

Heyyyy masallah o nasil işmiş. Bende tekrar tekrar okudum. Daha oncede hamilelik yasamis nasil farketmemis. Insallah bebegide iyidir. Hicbir testi yapilmamis. Bizim gibi folik asit içmemiş vitaminler kullanmamiş. Darisi başımıza diyelim.

Merhaba kızlar nasılsınız? Aranızda güzel haberler alanlar var cok sevindim bayadır giremedim bu başlığa sayenizde öğrenmiştim ben de bu ay oldum olamadım derken zaman ne hızlı geçiyor
Valla hızlı geçtiyor, sen nasılsın?
Kızlarrr. Bebek 6 haftalikmiş. Gördüm bebeği kalbi de atıyor. Kese de düzgün hicbir problem yok 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şükürler olsunnnnn
Demiştik evham yapma diye canım çok sevindim sorun olmamasına. Artık relax olma zamanların geldi
Şaka gibi geliyor böyle şeyler yaa İnşallah sağlıklıdır bebişi, gebeliğinde yanlış birşey yapmamıştır bilmeden. Bazı gebelikler demek ki gerçekten anlaşılmıyor yoksa hiç mi göbeği büyümedi falan diye hayret ediyor insan.

subhanAllah .......

Şok oldum şuan

Kiloluymus anlamamıs..Rabbimin büyüklüğü vlla aynen.

Yok kız 8 aylıkmıs valla sok sokAnlamamıs.regl de mi oldu acaba?Enterasan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…