Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benımde 6 gun kaldi ama bakalım 24 üne özel doktora randevu aldım inş olmazda kontrole giderim olursam sa artık tedavi
İçin gidicem

Arkadaşlar merhabalar hepinize sağlık sıhhat diliyorum. Pazartesi doktora gitmiştimyumurtlama gününü.. ilişki günleri vermişti. Ama son bi kaç gündür yani 3_4 gündür sağ taraf kasığımda batma gibi bu ağrı var kasılma gibi vurup geçiyor sonra bu süre sonra tekrarlıyor. Sebebi ne olabilir. Adetime 1 hafta var.

Birde tam şuan aklıma birşey takıldı. Ben 5 gün klomen kullandıktan sonra kontrole gittiğimde ultrasonla yumurtalar kontrol edildi. Doktor gelişimlerinin iyi olduğunu söyledi. Ertesi hafta tekrar gel dedi. Bu pazartesi gittim 14. Günümdü. Sadece ilişki zamanı önerdi çatlatma iğnesi falan olmadı. Yumurta durumu iyi olduğu için mi iğne yapılmadı..Bu normal midir sizce. Yani herkeste gerekmiyor mu??

Yk cnm gerekmiyr..yumurtalarin durumuna gore dr.un kararina bagli igne olayi

Kızlarrr. Bebek 6 haftalikmiş. Gördüm bebeği kalbi de atıyor. Kese de düzgün hicbir problem yok 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şükürler olsunnnnn
Gözün aydınnn artık lütfen tadını cıkar:)Kafana her estiğinde dra gitme,evham yapma lütfennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…