Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burda bulabilir miyiz bilmem ama aklımda sadece aşırı bi istek yok :) insallah seninde hamis zamanın gelmistir canimm dualarim sizinle
Hangi şehirdeydin canım sen? İnşallah ama sanmıyorum eşim iş dolayısıyla şehir dışındaydı malum günleri pek değerlendiremedik hayırlısı artık saldım çayıra :)

Kuzum n’aptın görüşmeye gittin mi nasıl geçti gittiysen :)
Cnmm gittimm..dr.dan sona teyzem hastaymis ck onu gormeye gittim fln yazamadim kuzumm ck tskr ederm kacmamis :)
Cok guzel karsilandik..dr hanm cok iyiydi tatli dilli guler yuzlu..butun yapilan testlerimi goturmustm hormon, rahim filmi, sperm testi vs...ama sanki diyetisyene gitmis gibiydim..butun testler normal dedi sikinti goremedim dedi esime spermiyogramda bi sikinti yk dedi..yumurta rezervleri cok iyi dedi..biraz yumurta tembelliginden bahsediyorlardi dedm o da muhtemelen ole bi sikintimiz olucak dedi..vitaminin de icinde oldugu bir suru test istedi..test sonuclarina gore ilacin dozudur ya da tedavidir neyse ona gore bakalim dedi..sigarayi birak diyete basla dedi..inan sadece yarim saat kilo ustune konustu..testlerde sikinti gorulmuyr dedi..yasiniz gecms olsa daha farkli konusurdum ama daha gencsiniz dedi..oyle kuzum ne ck yazdm hakkini helal et :)

Hayırlı olsun. Inşallah güzel bir değer çıkar. Peki bu kadar gün adet gecikmesi olana kadar hiç belirtiniz olmadi mi?

Merhaba Amh değeriniz kaçtı? Bende tüp bebek düşünüyorum. Amh değeri de çok önemli galiba.

U Umithepvar kuzum nasıl gecti gorusmeniz ? yazmamissin merak ettim.

Kuzumm hicte atlamazz Allah razi olsn senden..az once yazdm kuzumm inan takildigi tek sey kilo bi de sigara oldu baskada bir seyde sorun gormedi..vitaminin kanin icinde oldugu bi takim testler istedi onlari yaptirip goturucem asilama tup bebek diyemem dedi gerk yk dedi smdilik yanasmiyrm dedi ama sonuclara gore daha iyi konusurz dedi

Teyzen için üzüldüm kuzum inşallah bi an önce iyileşir.. görüşmenin güzel geçmesine de çok sevindim çok güzel hiç bi sıkıntı çıkmamış kafan biraz daha rahatlamıştır umarım :) kilonun bu kadar konuşulacak kadar önemli olduğunu bilmiyordum bizi de aydınlatmış oldun benim eşimde de az bi kilo var o da vermeye çalışıyo (görünüşten hoşlanmadığı için ) .. ne demek helal olsun kuzum yaz tabi çok sevindim senin adına güzel geçmesine sonucuna da kısa zamanda ulaşırsın inşallah hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız İnşaAllah

sezson kiz bence senin corba olayi aserme olabilir, firsat yaratip yemeye calis :) tam bilmiyorum gerci ne zamanlar aseriliyor ama :)) benim de uzayan akintilar 4 gundur cayir cayir geliyor tovbe allam anlamadim :) adetin 17. Gunu :)

Canimmm gorusmen iyi gecmis ne guzel iciniz rahatlamistir. Esinin sonuclarinin iyi olmasi cok guzel. Sende de belirgin bir sorun yok gibi. Sen zaten su sigara olayini direkt birak, sonucta yumurta kalitesini etkiliyor. Kilo fazlan varsa da hamislik oncesi fazlaligini atarsan hem o zamanlar geldiginde rahat edersin, hem de hormonlarin daha da bir duzene girer. Test sonuclariniz da temiz cikar umuyorum. Doktorun direkt asilama ya da tupe yonlendirmemesi iyi bir sey.
Mumkun oldugu muddetce dogali denemekte yarar var. yas acisindan avantajli oldugun icin yumurta rezervin de iyiymis, acele etmeyin derim. Tabi son karar doktorunuzun elbette. Ama inan bos yere hormon yuklenmekten ve maddi manevi ugras vermekten iyidir. Her seyin hayirlisi. Insallah dogal deneyin der ve de cok bekletmeden gelir minisiniz. Yardimci teknikler gerekirse de yaptirirsiniz tabi. Simdi artik kafani rahatlat biraz :)

Benimde ovulasyon testim bu kızlar . Saat öğlen 2 de yaptım pik olmuştu. Ondan 2 aaat önce yani saat 12 de beraberlik oldu . Saat akşam 7 de tekrar ovulasyon testi yaptım dedim bi bakıyım silikleşmişimi ne halde diye ve silikleşmeye başlamıştı ? Sizce tutmuşmudur bu Arada eşimin spermleri çok kaliteli değil hız sınırın biraz altinda bu yüzden bizim spermlerin öyle 24 saat filan yaşayacağını zannetmiyorum .

Eklentiler

• 40E4B77F-68FF-4027-A1B1-0A520CD64F46.jpeg
    15,7 KB · Görüntüleme: 22
Selam hanimlar tup bebek oncesi rahim filmi cektirmek istiyorum.cuma gunu ozel bir hastanede anestezi almadan cekilecek. Cok mu aci agri olur? Ayılıp bayilanlar oluyormus Bu konudki tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz

Bu resmen pik olmus canim. Sonrasinda da siliklesmeye basladi diyorsun. Buyuk ihtimalle catladi. Yine de yarini ya da obur gunu de degerlendirip sansinizi arttirabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…