Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ediyorum kızlar telefondayım zor oluyor kusura bakmayın:)) yarım saat kaldı sonucu almama burdan iletirim hemencik:KK16:

Bu resmen pik olmus canim. Sonrasinda da siliklesmeye basladi diyorsun. Buyuk ihtimalle catladi. Yine de yarini ya da obur gunu de degerlendirip sansinizi arttirabilirsiniz.
Bu şekilde kuzum üsteki pik olan yani saat 2 de yaptığım altakki silikleşmeye başlayan onuda saat akşam 7 de yaptım. Sencede silikleşmişmi ? Bide canım acaba kalitesiz sperm nekadar süre canlı kalır acaba :110:

Eklentiler

• D3BDE2F3-FD9F-4753-B5A1-691591E2C0DC.jpeg
    D3BDE2F3-FD9F-4753-B5A1-691591E2C0DC.jpeg
    25 KB · Görüntüleme: 25
Kuzumm hicte atlamazz Allah razi olsn senden..az once yazdm kuzumm inan takildigi tek sey kilo bi de sigara oldu baskada bir seyde sorun gormed1i..vitaminin kanin icinde oldugu bi takim testler istedi onlari yaptirip goturucem asilama tup bebek diyemem dedi gerk yk dedi smdilik yanasmiyrm dedi ama sonuclara gore daha iyi konusurz dedi
Kuzum eşim gormesin diye panikten yazdigini gormemisim :KK66:
Görüşmenin guzel gecmesine cok sevindim. Ama ben simdi sana kızacagim. Sigara ictigini unutmustum. Bak doktorda cok ustunde durmus. Acilen birakman lazim canim. Kilo da hamile kalmayi etkiliyor. Iste bunlari hallettin mi bebiste kendiliginden gelecek demektir.
Tedaviye ihtiyacin yok kuzum senin. Sen kendini iyi edeceksin❤

Hayırlı olsun. Inşallah güzel bir değer çıkar. Peki bu kadar gün adet gecikmesi olana kadar hiç belirtiniz olmadi mi?

Merhaba Amh değeriniz kaçtı? Bende tüp bebek düşünüyorum. Amh değeri de çok önemli galiba.
Canim yaşım 35 Amh degerim 1.81 çıktı. Yanlis hatirlamiyorsam 1.3 'ün altinda cikarsa devlet tup bebek tedavisini bile karsiliyor.

İyi geceler kızlar..
Arada burayı takip ediyorum hamile kalanları okuyunca çok seviniyorum rabbim hepinize nasip etsin hayırlısıyla inşallah allahım hepimizin yüzünü güldürsün.
Nasılsınız neler yapıyorsunuz?
Merak ediyorum hepinizi
Iyi geceler canim.
Aminnn insallah. Şurda hamile olmayan az kişi kaldik. Daha cok beklemeyiz umarim.

Selam hanimlar tup bebek oncesi rahim filmi cektirmek istiyorum.cuma gunu ozel bir hastanede anestezi almadan cekilecek. Cok mu aci agri olur? Ayılıp bayilanlar oluyormus Bu konudki tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz
Canim ben rahim filmi cektirdim. Adet sancisi gibi agrim olmustu. Bir saate gecmisti. Bayilma durumum olmadi. Birazda kisiye gore degisiyor canim.

Yok gülüm zayıf diyemem ama bir Adile Naşit değil ❤ Allah ömür versin annelerimiz baş tacı ❤ inşallah anneciğin de iyidir.. işi zor bu sıcaklarda..
Evet ya inanilmaz bi sicak var oda bunaliyor ilaclar da vurunca .cok şükür iyi genel anlamda. Aminn ablam. ❤

Evet ya inanilmaz bi sicak var oda bunaliyor ilaclar da vurunca .cok şükür iyi genel anlamda. Aminn ablam. ❤
Ayaklarım yanıyor resmen köze basmış gibyiim maden suyu iç dediler içiyorum gğnde 3 lt su içiyorum banamısın demiyor bunaldım sıcaklardan resmen seninde ayaklarda yanma var mı?

sezson sezson kiz bence senin corba olayi aserme olabilir, firsat yaratip yemeye calis :) tam bilmiyorum gerci ne zamanlar aseriliyor ama :)) benim de uzayan akintilar 4 gundur cayir cayir geliyor tovbe allam anlamadim :) adetin 17. Gunu :)

Canimmm gorusmen iyi gecmis ne guzel iciniz rahatlamistir. Esinin sonuclarinin iyi olmasi cok guzel. Sende de belirgin bir sorun yok gibi. Sen zaten su sigara olayini direkt birak, sonucta yumurta kalitesini etkiliyor. Kilo fazlan varsa da hamislik oncesi fazlaligini atarsan hem o zamanlar geldiginde rahat edersin, hem de hormonlarin daha da bir duzene girer. Test sonuclariniz da temiz cikar umuyorum. Doktorun direkt asilama ya da tupe yonlendirmemesi iyi bir sey.
Mumkun oldugu muddetce dogali denemekte yarar var. yas acisindan avantajli oldugun icin yumurta rezervin de iyiymis, acele etmeyin derim. Tabi son karar doktorunuzun elbette. Ama inan bos yere hormon yuklenmekten ve maddi manevi ugras vermekten iyidir. Her seyin hayirlisi. Insallah dogal deneyin der ve de cok bekletmeden gelir minisiniz. Yardimci teknikler gerekirse de yaptirirsiniz tabi. Simdi artik kafani rahatlat biraz :)
Aman kuzu kaçırma degerlendir bu gunleri :) suan burası o kadar sicak ki corbayi erteledim ama aklima duserse ya bulmaya calisiriz yada şoklanmis baliktan yaparız bakalim. Aserme tuhaf bi istek diyorlar aşırı bi istek olmadı daha. Sadece hep su icesim var :halay:

Hayırlısı kuzum regl gelseydi bari bilirim bu stresi 12 gün gecikme yaşadım kan verip geldim regl olmuştum :kızgın:
Keşke olsam ona da razıyım 4 gündür. Belirsizlik kötüydü vallaha. Hiç gecikme yaşamamıştım bi yanım ümitliydi o yüzden ama hayırlısı.

Ayaklarım yanıyor resmen köze basmış gibyiim maden suyu iç dediler içiyorum gğnde 3 lt su içiyorum banamısın demiyor bunaldım sıcaklardan resmen seninde ayaklarda yanma var mı?
Kuzu benim heryerim yaniyor suan inanir misin. Aşi beni mahvetti kolum omzum fena ağrıyor. Ayaklarini suya koy karbonatli suda rahatlatir derler gunde kac defa yikiyorum vücudumu bana misin demiyo

Kuzu benim heryerim yaniyor suan inanir misin. Aşi beni mahvetti kolum omzum fena ağrıyor. Ayaklarini suya koy karbonatli suda rahatlatir derler gunde kac defa yikiyorum vücudumu bana misin demiyo
Bende çok sıcaklıyorum ama ayaklarım maf ediyo beni.
Kızımda bana 2 doz yapmışlardı 3 gün kolumu kaldıramadm hep uyudum hasta gibiydim allah yardımcın olsun.
Hangi ilaçları kullanıyosun decavit midemç çok bulandırıyo kokusu berbat şuan bile aklıma geldi midem bulandı yine

X