Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aynen canım bitse de rahat etsek zaten yaz bitince bebisler gelecek kısmetse evimde sıcak çok kötü oldum

Kuzum heyecanini cok iyi anliyorum. Insallah gorusmeniz cok iyi gecer. Umarim sorularini hazirlamissindir. Ben doktorun odasina girince her seyi unutuyorum

Canım 4. Gün bugün aramıcaklar dün halen 6 sı devam ediyodu bakalım yarın belli olcak çok heycanlıyım
Maşallah onlara
Keske bu gunde arasalarmis rahatlardin biraz.
O heyecani iyi bilirim. Telefon calınca kalbim yerinden cikacak gibi oluyordu. Yarinda guzel haberler alirsin insallah canim.

Bizde bugun tedaviye basladik ama rahimde cok az yapisiklik varmis. Salı gunu histeroskopi olacagim. Yumurta toplama islemi olacak. Transfer sonraya kalacak.

Canım sendede düşük olmuştu ya genetik bi soruna karşı pgt yaptırabilirsin aklında bulunsun. histereskopiden sonra tutunmada kolay olur. O zaman senle aynı ay transfer olur :)inşallah hayırlı haber alırız bu sefer

Bizim genetik testler normal çiktigi icin doktor gerek yok dedi. Bebise de genetik test yapildi o da normal cikti. Aslinda aklima takilmadi degil.
Histereskopi sonrasi doktor transfere karar verecek canim. Agustosta da bayrama denk geliyorum. Eylul ayina kalacak gibi. Hayirlisi olsun gercekten. Saglikla kavusalim insallah.

Sorma kuzum yapış yapış oluyoruz oturduğumuz yerde :) sen Eylül gibi transfer olursan sıcaklar bastırmadan doğacak inşallah bebeğin ❤❤❤
Adana da cok fena canim. Sıcakta zordur tabi. Biz boyle dayanamiyoruz iki canlı olunca daha da cekilmez oluyordur. Allah kolayliklar versin canim benim❤
Ahh bizim bebiş, sağlikla gelsin her seye razıyım.

merhaba arkadaşlar bir sorum olucak ;
son adet tarihim 29 mayıs ve ben hala adet olmadım adetimin 9.gün gecikmesi doktora gittim test yaprı negatif ve
utrasonla baktıgında sorun görünmedigini kist olmadıgını söyle di adet sökücü verdi
bu gün 16 gün gecikmenin ilaçda kullandım olmadım daha önce adet düzensizligi de yaşamadım en fazla 5 gün oluyodu arada gecikmem
adet günüm tekrar gidicem doktor öyle söyle bu durumu yaşayanlar varssa ne çıktı sonunda yazarsanız sevinirim çok merak ediyorum

Daha ck varmis cnm..agzinin payini alms sevndm vermene

Benimde adetüm bayrama denk geliyo benimde eylüle kalcak heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…